اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تجلیل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد از شهردار اشکذر

شناسه خبر : 91696 | تاریخ انتشار : : 06 خرداد 1399 - 16:20 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ تلاش‌های مهدی جعفری پور شهردار اشکذر از سوی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد؛ مورد تجلیل قرار گرفت. این گزارش می‌افزاید؛ دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد پیرو تلاش‌های شهرداری اشکذر در رابطه با اتمام پروژه مکانیزه نمودن سامانه شهرسازی، نوسازی و درآمد این شهرداری طی ارسال نامه تقدیر […]

به گزارش اشکذر خبر؛ تلاش‌های مهدی جعفری پور شهردار اشکذر از سوی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد؛ مورد تجلیل قرار گرفت.

این گزارش می‌افزاید؛ دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد پیرو تلاش‌های شهرداری اشکذر در رابطه با اتمام پروژه مکانیزه نمودن سامانه شهرسازی، نوسازی و درآمد این شهرداری طی ارسال نامه تقدیر و تشکر نمود.

در بخشی از این نامه آمده است: بدین وسیله از زحمات جنابعالی و همکارانتان تقدیر و تشکر می‌نماییم. امید است آن شهرداری در اجرای کامل شهر الکترونیک و دسترسی آسان مردم به خدمات شهری بیش از گذشته موفق باشد.

خاطر نشان اینکه؛ رو نوشت این تقدیر نامه به معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد؛ جهت استحضار، شهرداران شهرستان‌های استان یزد جهت آگاهی و شورای اسلامی شهر اشکذر جهت آگاهی و تقدیر از خدمات از این شهرداری ارسال شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WlYZH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec