اشکذر خبر


تجلیل از مسئول طرح استاد مشاور و کانون علمی و فرهنگی ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه یزد

شناسه خبر : 107094 | تاریخ انتشار : : ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰ | ارسال توسط :

در نخستین همایش ملی تجلیل از معلمان، استادان و همیاران طرح شاهد کشور، از محمدحسین دهقانی اشکذری مسوول طرح استاد مشاور و کانون علمی و فرهنگی ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه یزد به عنوان همیار برگزیده طرح شاهد استان با اهداء لوح تقدیری تجلیل شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ نخستین همایش ملی تجلیل از معلمان، استادان و همیاران طرح شاهد به مناسبت بزرگداشت مقام معلم روز با حضور مقامات کشوری در محل سالن خلیج فارس موزه ملی دفاع مقدس استان تهران و همزمان در سراسر کشور به صورت مجازی برگزار شد.

در این همایش بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی تعیین شده و رزومه آموزشی، علمی، فرهنگی و پژوهشی انتخاب شده از تلاش‌های استادان مشاور و همیاران طرح شاهد که هدایت تحصیلی و پشتیبانی علمی، آموزشی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر دردانشگاه‌ها را برعهده دارند، تجلیل و قدردانی شد.

با پخش زنده این مراسم در سالن کنفرانس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در حضور مسوولان مراکز آموزشی و مقامات اداری یزد از منتخب این همایش ملی، محمدحسین دهقانی اشکذری مسوول طرح استاد مشاور و کانون علمی و فرهنگی ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه یزد با اهدای تندیس همایش و لوح تقدیر به امضای مشترک معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تجلیل شد.

بر اساس این گزارش؛ دهقانی اشکذری از یاوران علمی دانشگاه یزد با داشتن سابقه طولانی در حضور داوطلبانه در جبهه مفتخر به درجه جانبازی و فرماندهی‌گردان در ۸ سال دفاع مقدس شده است.

وی در رزومه کاری خود ۱۵ سال سابقه خدمت در طرح شاهد، ۱۸ سال سابقه تدریس در دانشگاه، ۳۰۰ ساعت گواهی دوره‌های آموزشی و نرم‌افزارهای عمومی و خصوصی و برگزاری چندین همایش، سمینار و کارگاه آموزشی دارد.

این کارمند دانشگاه یزد همچنین مفتخر به دریافت لوح تقدیر در زمان تصدی مسوولیت اداره روابط عمومی و دبیرخانه‌های کمیته انضباطی و گزینش کارکنان شده است.

دبیر اجرایی شورای استانی دفاتر نهاد و دبیر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاهی دانشگاه یزد توأم با اخذ رتبه برتر در سطح کشور از دیگر افتخارات و مسئولیت‌های دهقانی اشکذری در دانشگاه یزد است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/A2QZV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *