اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تجلیل از دانشجویان برتر دانشگاه آزاد اشکذر در استارت آپ کسب و کارهای دانشجویی استان

شناسه خبر : 78548 | تاریخ انتشار : : 12 دی 1397 - 9:00 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبربه نقل از خبرگزاری آنا از اشکذر، این مراسم در سالن جلسات دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با تشکر از حضور دانشجویان و دست اندرکاران شرکت کننده در این رویداد، هدف از برگزاری این مراسم را تشویق و بزرگداشت افرادی دانست که در رویداد استارت آپ کسب […]

به گزارش اشکذرخبربه نقل از خبرگزاری آنا از اشکذر، این مراسم در سالن جلسات دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با تشکر از حضور دانشجویان و دست اندرکاران شرکت کننده در این رویداد، هدف از برگزاری این مراسم را تشویق و بزرگداشت افرادی دانست که در رویداد استارت آپ کسب و کارهای دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد رتبه سوم را کسب کردند.

دکتر محمود دهقانی اشکذری گفت : هدف از آموزش در مراکز علمی باید با سه دیدگاه آموزش دانش، رویکرد مهارتی و رویکرد نگرشی انجام شود که اگر جنبه دوم و سوم انجام نشود به هدف آموزش عالی دست نیافته ایم.

دهقانی اشکذری افزود : مهارت تحقیق شامل جمع آوری اطلاعات، دسته بندی اطلاعات، فرضیه سازی و ارائه نتایج می باشد و مهارت بر اساس تکرار و تمرین به وجود می آید و منظور از مهارت برقراری ارتباط این است که در کمترین فرصت به بهترین روش، مطالب خوب خود را ارائه کنید.

رئیس واحد اشکذر ادامه داد: از جمله مصادیق انجام کار پژوهشی، استارت آپ است که خوشبختانه با همت حوزه پژوهش و مدیر گروه و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد، این نتیجه حاصل شد. وی در پایان به توفیقات علمی واحد اشکذر در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته مرکز تحقیقات زیست فناوری پزشکی اشکذر از بین چهل مرکز تحقیقات کشور در رشته های غیر پزشکی اول و در رشته های پزشکی دوم شدیم و خوشبختانه امکانات و استادان خوبی در دانشگاه داریم و با دانشگاه های دیگر ارتباط داریم.

در ادامه این مراسم دکتر سیدمرتضی سیفتی، عضو هیأت علمی و مدیر گروه زیست شناسی واحد اشکذر با عرض تشکر از حمایت رئیس دانشگاه و تلاش های مسئول باشگاه، کسب مقام سوم در این رویداد علمی را به دانشجویان تبریک گفت و خاطرنشان کرد در این رویداد، ایده خوبی مطرح شد و انجمن علمی گروه زیست شناسی باید کارگروه هایی در این زمینه تشکیل دهد . وی افزود رویکرد ما پژوهشی و تجاری است و مسئولین دانشگاه نیز کمک می کنند و دانشگاه بستر کار را فراهم کرده است . وی در پایان توضیحاتی درباره ایده های مطرح شده در این استارت آپ و برگزاری دوره های یادگیری مسیر استارت آپ مثل خلاقیت و کارآفرینی ارائه کرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه از هفت نفر از دانشجویان رشته زیست شناسی که موفق به کسب مقام سوم و یک نفر از دانشجویان رشته برق عضو تیم گروه اول برگزیده در رویداد کسب و کار دانشجویی تجلیل شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6Xcv6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124