اشکذر خبر


تجلیل از امدادگر جمعیت هلال احمر و ناجی کودک

شناسه خبر : 105748 | تاریخ انتشار : : ۰۹ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۹ | ارسال توسط :

طی مراسمی با حضور فرماندار شهرستان اشکذر،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد، بخشدار مرکزی اشکذر، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر و مسئول خانه‌هلال فرهنگ و هنر از امدادگر جمعیت هلال احمر این شهرستان و ناجی کودک هشت‌ماهه تجلیل به‌عمل آمد.

به گزارش اشکذر خبر؛ طی مراسمی با حضور روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر، محسن حرازی‌زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، امیر ملانوری بخشدار مرکزی اشکذر، سیدکاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر و علی مشیری‌نیا مسئول خانه‌هلال فرهنگ و هنر از راضیه جعفری امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر و ناجی کودک هشت‌ماهه تجلیل بعمل آمد.

براساس این گزارش ردائی فرماندار شهرستان اشکذر از نجات جان یک کودک ۸ ماهه توسط راضیه جعفری امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در روستای مهدی‌آباد رستاق خبر داد و افزود: آموزش‌ اصول اولیه امداد و نجات باعث شد وی بتواند با رفع انسداد راه هوایی جان این کودک عزیز را نجات دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه نجات جان یک انسان از نگاه قرآن زندگی‌بخشیدن به همه انسان‌هاست؛ افزود: اگرچه قدردانی از این اقدام انسان‌دوستانه در برابر اجر و پاداش معنوی الهی بسیار ناچیز است؛ اما احساس مسئولیت و انجام این اقدام ستودنی و خداپسندانه را ارج می‎‌نهیم و امیدواریم الگویی برای دیگران باشد.

همچنینضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر،  به اهمیت آموزش در حوزه‌های مختلف بویژه آموزش اصول اولیه امداد و نجات اشاره و بر ضرورت توسعه فراگیر و وارد شدن آموزش کمک‌های اولیه به خانه‌ها تأکید کرد.

محسن حرازی‌زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد نیز در این مراسم با قدردانی از اقدام به موقع و احساس مسئولیت ناجی این کودک هشت ماهه، با بیان توضیحاتی درخصوص امدادرسانی در لحظات اولیه حادثه و جلوگیری از تشدید مصدومیت، نقش آموزش کمک‌های اولیه در کاهش تلفات در حوادث را بسیار اثرگذار دانست.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3RM7n

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *