فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش تشکذر خبر؛ سرهنگ پاسدار حسین هاتفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز خبرنگار، روزتقدیر از زحمات کسانی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی های فراوان به نگاشتن حقایقی می پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر بخشیده و همواره به مثابه دیده بانان امین جامعه در عرصه های مختلف، پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته اند. بدون شک، دستیابی به قله های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی شود.

خبرنگار باید بداند و می‏ داند که آن کس که آگاه ‏تر است مسئول ‏تر است.مسئول در قبال ملت و کشور، مسئول در قبال باورها و اعتقادات مردم، مسئول در قبال منافع ملی، مسئول در قبال تجاوز فکری و اندیش ه‏‏ای بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی، مسئول در قبال اخلاق جامعه ؛ مسئول در قبال کژاندیشی و کژ رفتاری‏های اداره ‏کنندگان کشور،و این مسؤولیت و مسؤولیت ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند،بلکه راه رسیدن به کمال را دراین حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏ سازد و خبرنگار به جایگاهی می‏ رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی ‏بیند.

اینجانب ضمن پاسداشت یاد وخاطره شهدای اصحاب رسانه،جد و جهد شما عزیزان را در برافروختن چراغ اطلاع رسانی مستقل و مسئولانه ارج نهاده ، از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jt6Z6