اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تایید صلاحیت 80 داوطلب نمایندگی مجلس در استان یزد

شناسه خبر : 48823 | تاریخ انتشار : : 27 دی 1394 - 11:09 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، محمدعلی طالبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع داوطلبان تایید صلاحیت شده هفت نفر از حوزه انتخابیه اردکان، 15 نفر از حوزه تقت و میبد، 23 نفر از حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد و 35 نفر از حوزه یزد و اشکذر هستند. وی […]

طالبی

به گزارش اشکذر نیوز، محمدعلی طالبی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع داوطلبان تایید صلاحیت شده هفت نفر از حوزه انتخابیه اردکان، 15 نفر از حوزه تقت و میبد، 23 نفر از حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد و 35 نفر از حوزه یزد و اشکذر هستند.
وی شمار داوطلبان رد و عدم احراز صلاحیت شده حوزه های انتخابیه استان یزد در هیات نظارت را 88 نفر اعلام و اضافه کرد: از این تعداد پنج نفر از حوزه انتخابیه اردکان، 23 نفر از حوزه تفت و میبد، 21 نفر از حوزه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد و 39 نفر از حوزه یزد و اشکذر هستند.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد با بیان اینکه چهار داوطلب نمایندگی مجلس در این استان نیز انصراف داده اند ادامه داد: بر این اساس صلاحیت 48 درصد داوطلبان نامزدی انتخابات مجلس شورای اسلامی در هیات نظارت استان تایید شده است.
طالبی خاطر نشان کرد: افراد رد صلاحیت شده از امروز (یکشنبه) به مدت سه روز می توانند شکایت خود را به شورای نگهبان ارایه کنند و پس از رسیدگی به این شکایت ها در مهلتی 20 روزه، اسامی نهایی نامزدها در نهایت 27 بهمن ماه توسط وزارت کشور به حوزه های انتخابیه اعلام می شود.
وی ادامه داد: فعالیت های تبلیغاتی نامزدها نیز از 29 بهمن ماه آغاز می شود و تا پنجم اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
استان یزد با یک میلیون و 70 هزار نفر جمعیت در انتخابات مجلس شورای اسلامی چهار حوزه انتخابیه شامل یزد و اشکذر به مرکزیت یزد – مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد به مرکزیت مهریز- تفت و میبد به مرکزیت تفت و اردکان به مرکزیت این شهرستان دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jGL0z

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124