اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تاکید فرماندار شهرستان اشکذر بر ضرورت اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری

شناسه خبر : 94389 | تاریخ انتشار : : 08 مهر 1399 - 8:12 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در فرمانداری این شهرستان  با هادی هادی‌نسب فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار هادی‌نسب با اشاره به خانه بردوش بودن برخی از ادارات، بر عزم جدی شهرستان در راستای مرتفع نمودن مشکلات ملکی ادارات شهرستان تاکید کرد و افزود: طرح […]

به گزارش اشکذر خبر؛ اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در فرمانداری این شهرستان  با هادی هادی‌نسب فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار هادی‌نسب با اشاره به خانه بردوش بودن برخی از ادارات، بر عزم جدی شهرستان در راستای مرتفع نمودن مشکلات ملکی ادارات شهرستان تاکید کرد و افزود: طرح تجمیع ادارات علاوه بر دسترسی آسان مردم به ادارات و خدمات‌رسانی بهتر به آنها، رفع مشکلات ملکی ادارات شهرستان و رفع برخی از محدودیت‌ها در مناسب‌سازی محیط و مبلمان شهری و توسعه شهری را نیز به دنبال خواهد داشت.

فرماندار شهرستان اشکذر در ادامه سخنان خود با اشاره به لزوم اجرای ماده ۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری، اظهار داشت: از تاریخ ابلاغ این آیین‌نامه فرمانداران شهرستان‌های با جمعیت کمتر از هفتاد هزار نفر موظف به سازماندهی واحدهای اداری در مجتمع‌های اداری تحت مدیریت و نظارت فرمانداری مربوطه هستند.

گفتنی است اعضای شورای شهر اشکذر نیز در این دیدار ضمن بیان برخی از مشکلات و مسائل شهر اشکذر به ارائه دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در خصوص راهکارهای توسعه شهرستان و همچنین ساختمان فرمانداری، مجتمع ادارات، بیمارستان حضرت زینب (س) پرداختند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5rKR9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec