اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

تاکید فرماندار اشکذر بر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و ترسیم بیش از پیش برنامه‌های فرهنگی و مذهبی

شناسه خبر : 95570 | تاریخ انتشار : : 02 دی 1399 - 15:37 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات گذشته اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان؛ با اشاره به ظرفیت‌ها فرهنگی و باورهای عمیق مذهبی در شهرستان اشکذر بر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و ترسیم بیش از پیش برنامه‌های زیرساختی و فاخر فرهنگی و مذهبی تاکید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ دیدار حجهالاسلام “علیرضا نجیمی” مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد و “هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر، در خصوص اقدامات فرهنگی و مشکلات و مسائل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر برگزار و پس از بحث و تبادل نظر؛ تصمیماتی اتخاذ شد.

در این دیدار هادی‌نسب ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات گذشته اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر، با اشاره به ظرفیت‌ها فرهنگی و باورهای عمیق مذهبی در این شهرستان بر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و ترسیم بیش از پیش برنامه‌های فاخر فرهنگی و مذهبی تاکید کرد.

گفتنی است، حجهالاسلام  محمد پورقیومی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر، نیز که مدیرکل تبلیغات اسلامی استان را در این دیدار همراهی می‌کرد؛ به بیان اقدامات صورت گرفته و همچنین امکانات و تجهیزات مورد نیاز این اداره پرداخت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FNvIY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec