اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

تامین پزشک بخش خضرآباد در اولویت ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان قرار گیرد

شناسه خبر : 61530 | تاریخ انتشار : : 19 اسفند 1395 - 15:46 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی صبح امروز در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان اظهار داشت: 48 مدرسه در سطح شهرستان برای اسکان مسافران نوروزی مجهز شده است که از این مجموع 40 مورد آن در حوزه شهری و دهستان رستاق و مابقی در بخش خضرآباد مستقر است. وی ضمن […]

به گزارش اشکذر خبر ، محمد علی شاه حسینی صبح امروز در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر این شهرستان اظهار داشت: 48 مدرسه در سطح شهرستان برای اسکان مسافران نوروزی مجهز شده است که از این مجموع 40 مورد آن در حوزه شهری و دهستان رستاق و مابقی در بخش خضرآباد مستقر است.
وی ضمن بیان اینکه اقلام تنظیم بازار هم اکنون در نمایشگاه و فروشگاه های بزرگ شهرستان در حال توزیع است از دستگاه مسئول خواستار این شدکه اقلام تنظیم بازار در کل شهرستان توزیع و نیز سهمیه کافی برای شهرستان جذب گردد.
فرماندار اشکذر ضمن بیان اینکه کمپین اصلی شهرستان اشکذر برای ارائه خدمت به مسافران نوروزی پارک ورودی این شهرستان است گفت: در ایام نوروز کمپین ورودی رستاق نیز با همکاری دستگاه های مربوطه برای جذب گردشگر و راهنمایی مسافران برقرار می گردد.
وی ضمن تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی در طول زمان تعطیلات نوروزی باید برای فراهم نمودن تجهیزات لازم در مواقع لزوم در راستای ارائه خدمت به مسافران آمادگی لازم را داشته باشند خاطر نشان کرد: هرگونه بنر و بروشور در راستای تبلیغ شهرستان که از سوی دستگاه ها برای ارائه به مسافران تهیه می شودبا هماهنگی فرمانداری بین مسافران توزیع گردد.
شاه حسینی ضمن اشاره به اینکه روز شهرستان ، ششم فرودین ماه اعلام شده است تصریح نمود: برنامه های متنوعی در این روز برای شهرستان در نظر گرفته شده که می توان به برگزاری مراسم جشن در پارک بزرگ شهر اشکذر اشاره کرد.
وی ضمن بیان اینکه در ایام عید در شهرستان کمپین های اسب سواری و شتر سواری برگزار می گردد تاکید نمود: مجریان برنامه های مذکور، هماهنگی لازم  با نیروی انتظامی و میراث فرهنگی برقرار نمایند.
مسئول ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اشکذر از برگزاری جشنواره بهار در روستا در ایام عید خبر داد و افزود: این جشنواره در روستای هامانه بخش خضرآباد برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/18s3P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124