اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
شهردار مجومرد:

تامین زیرساخت های فناوری برای شهرداری مجومرد ضروری است

شناسه خبر : 95915 | تاریخ انتشار : : 19 دی 1399 - 11:50 | ارسال توسط :

شهردار مجومرد با اشاره به ممنوعیت نصب داربست‌های تبلیغاتی در سطح این شهر و با یادآوری ضرورت بهره مندی شهروندان از فناوری های نوین ارتباطی گفت: در اولین گام دو کانال ارتباطی در شبکه های مجازی تلگرام و واتساپ ایجاد می‌شود تا مردم درجریان اقدامات انجام شده قرار گیرند.

به گزارش اشکذر خبر؛ سیدهادی حسینی شهردار مجومرد از ساماندهی پایه بنرهای تبلیغاتی در شهر مجومرد خبر داد.

حسینی با اعلام این خبر گفت: ساماندهی پایه بنرهای تبلیغاتی در شهر مجومرد یک ضرورت است و در همین راستا کمیته‌ای مامور مکان‌یابی مناسب برای نصب این پایه بنرها تشکیل شده است‌.

وی برضرورت جمع آوری پایه های تبلیغاتی درنقاط مختلف شهر تاکید کرد و گفت: با ساماندهی تبلیغات شهری نصب هرگونه تبلیغات در سطح شهر تابع قوانین مربوطه خواهد بود.

شهردار مجومرد به ممنوعیت نصب داربست‌های تبلیغاتی در سطح این شهر اشاره کرد و  از شهروندان مجومردی خواست برای حفظ امنیت عابرین ووسایط نقلیه و خطرات ناشی از سقوط؛ از نصب داربست‌های تبلیغاتی خوداری کنند.

حسینی به تمهید مقدمات لازم برای نصب بنرهای تسلیت اموات و تصاویر آنان اظهار داشت: حداقل سه پایه بنر در حسینیه عاشورا برای نصب تصاویر متوفیان نصب خواهد شد.

تامین زیرساخت های فناوری برای شهرداری مجومرد ضروری است

شهردار مجومرد با یادآوری ضرورت بهره مندی شهروندان از فناوری های نوین ارتباطی گفت: در اولین گام دو کانال ارتباطی در شبکه های مجازی تلگرام و واتساپ ایجاد می‌شود تا مردم درجریان اقدامات انجام شده قرار گیرند.

وی افزود: با بهره گیری از ظرفیت های بومی و رایزنی بانیروهای متخصص محلی به دنبال طراحی و بارگذاری سایت شهرداری هستیم تا اطلاع رسانی رسمی و ارائه خدمات الکترونیک را از طریق آن در دسترس عموم قرار دهیم.

حسینی با یادآوری محدودیت هایی که شهرداری در مراحل آغازین شکل گیری با آن مواجه است از فعالان عرصه رسانه و فضای مجازی خواست به کمک شهرداری بیایند.

وی به اقدامات انجام شده برای تهیه نرم افزارهای مورد نیاز شهرداری از قبیل اتوماسیون، نرم افزار مالی و شهرسازی اشاره کرد و گفت: در مجموع برای تهیه این نرم افزارها به ۴ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

شهردار مجومرد در پایان اظهار امیدواری کرد؛ با راه اندازی شبکه پیامکی زمینه هرچه بیشتر ارتباط مردم و دریافت پیشنهادات و نظرات شهروندان فراهم شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/DejRa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec