اشکذر خبر


تامین آب شرب ۱۳روستای بخش خضر آباد از توابع شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 111861 | تاریخ انتشار : : ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳ | ارسال توسط :

نماینده مردم شهرستانهای یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مدیران ، از روستاهای بخش خضرآباد بازدید کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ در سفر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر و جمعی از مسئولین استان و شهرستان به بخش خضرآباد، مشکلات روستاهای مرزانک، درب‌رز و کمال‌آباد بویژه در حوزه‌های آب و راه مورد بررسی قرار گرفت.

براساس این گزارش؛ در نشست‌هایی جداگانه در این روستاها که حجهالاسلام غالبی امام جمعه خضرآباد نیز حضور داشت؛ مشکلات مرتبط با دیوار ساحلی، مسکن روستایی، راه‌های دسترسی به روستاها، مرمت قنوات، لوله‌های آب کشاورزی، خسارات ناشی از سیل،  چمن مصنوعی، انشعاب گاز برخی مدارس، مراتع چرای دام و آب شرب و بهداشتی از سوی بخشدار خضرآباد و مسئولان محلی این روستاها مطرح شد.

گفتنی است؛ برخی از مصوبات این نشست‌ها درخصوص مشکلاتی بود که بین همه یا تعدادی از روستاهای بخش مشترک بود؛ همچنین در نشست پایانی وضعیت اجرای مصوبات سفرهای قبل نماینده مجلس به بخش خضرآباد بررسی شد.

جوکار نماینده مردم شهرستانهای یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، احمد باقری پور سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه آب و جمعی از مدیران استانی جهت بررسی چگونگی تامین آب شرب ساکنین روستاهای بخش خضرآباد با مردم این منطقه به بحث وگفتگو پرداخته شد.
باقری پور گفت: شرکت آبفای یزد در ۱۳ روستای بخش خضرآباد اقدام به ساخت ۱هزارو۳۵۰ مترمکعب مخزن ذخیره آب شرب نموده و همچنین در این مسیر ۳۷هزار متر خط انتقال اجرا شده که امید است با به بهره برداری رسیدن این پروژه تا حد زیادی مشکلات آب شرب مردم این مناطق مرتفع گردد.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LqJA1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *