• کد خبر: 85481
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 6 آبان 1398 - 15:14
  تئاتر "بالستیک زخم" که قرار بود از روز چهارشنبه هشتم آبان‌ماه لغایت روز جمعه دهم آبان‌ماه در سینما خاطره شهرستان اشکذر اجرا و پس از آن به جشنواره استانی تئاتر راه یابد؛ به دلیل ناهماهنگی‌های متعدد؛ از جمله عدم همکاری مدیریت سینما خاطره اشکذر؛ از قطار جشنواره استانی بازماند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ احسان دهقانی کارگردان تئاتر “بالستیک زخم” از جا ماندن این تئاتر از قطار جشنواره استانی تئاتر خبر داد.
  کارگردان تئاتر “بالستیک زخم” ضمن تشکر از حمایت و پیگیری‌های فرماندار شهرستان اشکذر، شهردار و اعضای شورای شهر در راستای اجرای این تئاتر گفت: بر خود لازم میدانم تا از مردم و شهروندان این شهرستان اشکذر بابت اجرا نشدن این تئاتر عذرخواهی کنم.
  وی دلیل اجرا نشدن تئاتر “بالستیک” زخم را کارشکنی‌های اصحاب هنر و بویژه عدم حمایت از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان خواند و افزود: همزمان با آغاز سالجاری فعالیت‌های خوبی در حوزه تئاتر و در سطح شهرستان اشکذر انجام شده است؛ که تشکیل انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اشکذر یکی از آنها بوده است.
  مسئول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اشکذر اذعان داشت: فعالیت‌های فرهنگی و هنری به خودی خود در اوج مظلومیت قرار گرفته است و این امری است که هنرمندان فعال در این حوزه آنرا پذیرفته‌اند؛ اما اینکه چنین فعالیت‌هایی آنهم از سوی دستگاه‌هایی که ماهیت وجودی‌شان ایجاد بستر و فضای مناسب و نیز حمایت  برای فعالیت هرچه بیشتر هنرمندان این حوزه است؛ امری پذیرفتنی نیست.

  خاطر نشان میگردد؛ “تئاتر بالستیک” زخم قرار بود از روز چهارشنبه هشتم آبان‌ماه لغایت روز جمعه دهم آبان‌ماه در سینما خاطره شهرستان اشکذر اجرا شود که به دلیل نا هماهنگی‌های متعدد؛ از جمله عدم همکاری مدیریت سینما خاطره اشکذر کارگردان این تئاتر از اجرا نمودن آن صرف‌نظر کرده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KcTLQ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *