اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بی بصیرتی سران عرب زمینه ساز بازگشت دشمنان به منطقه/راه اندازی ستاد بازسازی عتبات و عالیات در اشکذر

شناسه خبر : 32026 | تاریخ انتشار : : 11 مهر 1393 - 18:09 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این هفته،  ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت محمد باقر (ع) با ذکرحدیثی از ایشان گفت: حضرت باقرالعلوم (ع) ویژگی های انسان مومن را خالص بودن عمل، کوتاه کردن آرزو ها و استفاده از فرصت ها دانست.   […]

حجت الاسلام طالبیان امام جمعه

به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این هفته،  ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت محمد باقر (ع) با ذکرحدیثی از ایشان گفت: حضرت باقرالعلوم (ع) ویژگی های انسان مومن را خالص بودن عمل، کوتاه کردن آرزو ها و استفاده از فرصت ها دانست.

 

حجت الاسلام طالبیان در ادامه خطبه اظهار داشت: بی بصیرتی مشکلی است که امروزه دامن مسلمانان جهان را گرفته است که این مسئله را می توان در زمان امامت حضرت حسین(ع)در بین مردم کوفه دید.

 

خطیب نماز جمعه اشکذر با اشاره به  اینکه دشمنان اسلام حرف از مبارزه با داعش می زنند تصریح کرد:  هدف اصلی آنها بازگشت به منطقه است که بی بصیرتی  سران عرب زمینه را برای بازگشت دشمنان اسلام به این کشور ها باز می کند.

 

حجت الاسلام طالبیان در ادامه خطبه های این هفته  از راه اندازی ستاد بازسازی عتبات و عالیات در دفتر ستاد نمازجمعه اشکذر خبر داد.

 

امام جمعه اشکذر همچنین به برگزاری پخش سراسری دعای ندبه در تاریخ 25 مهرماه در محل مصلی نمازجمعه اشکذر اشاره کرد و از عموم مردم برای شرکت هرچه با شکوه تر در این مراسم معنوی دعوت کرد.

وی همچنین با بیان اینکه نماز عید قربان در دانشگاه آزاد اشکذر اقامه می شود  از عموم مردم برای حضور در این نماز باشکوه دعوت کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QGdnW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124