استاندار یزد با اشاره به قرارگیری برخی پروژه های بیمارستانی استان یزد در مراحل پایانی، گفت: در پرتو پیگیری های صورت گرفته، به زودی تیمی از وزارت بهداشت و درمان جهت بررسی مسائل پروژه های بیمارستان حضرت زینب کبری اشکذر به یزد سفر می کنند.

به گزارش اشکذر خبر؛ نشست مشترک مهران فاطمی استاندار یزد با روح الله ردایی فرماندار، یادگار معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و بخشداران اشکذر به منظور بررسی مصداقی مسائل اولویت دار این شهرستان برگزار شد.

استاندار یزد در این نشست، ضمن گزارش گیری از آخرین وضعیت اجرای پروژه بیمارستانی حضرت زینب (س)، اظهارداشت: تیم مدیریتی استان با نگاه ویژه به پروژه های حوزه بهداشت و درمان، مسائل آن ها را در سطح ملی پیگیری می کند.

وی با اشاره به قرارگیری برخی پروژه های بیمارستانی استان در مراحل پایانی، گفت: در پرتو پیگیری های صورت گرفته، به زودی تیمی از وزارت بهداشت و درمان جهت بررسی مسائل پروژه های بیمارستانی، به استان اعزام می شوند.

فاطمی در ادامه، بیمارستان حضرت زینب (س) اشکذر را یکی از پروژه های مورد بازدید تیم اعزامی وزارت بهداشت و درمان عنوان کرد.

وی همچنین با اشاره به پروژه تکمیل ساختمان نیمه تمام فنی و حرفه ای شهرستان اشکذر، خاطرنشان کرد: این پروژه یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان است و باید اقدامات لازم جهت سرعت بخشی به روند اجرای این پروژه انجام شود.

استاندار یزد همچنین به صورت مصداقی مسائل مربوط به پروژه های نیمه تمام اولویت دار شهرستان در برخی حوزه ها را بررسی و بر برگزاری جلسه ویژه ای با حضور سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد و دستگاه های متولی جهت شتاب بخشی به اجرای پروژه ها تاکید کرد.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2C9Oo