اشکذر خبر

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت خبر داد؛

بیمارستان اشکذر سال آینده به بهره برداری می‌رسد

شناسه خبر : 112836 | تاریخ انتشار : : ۲۳ دی ۱۴۰۱ - ۷:۱۶ | ارسال توسط :

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و درمان گفت: با حمایت های دولت سیزدهم و تخصیص ارز مورد نیاز، بیمارستان شهرستان اشکذر در سال آینده تکمیل و بهره برداری می رسد.

به گزارش اشکذر خبر، یونس پناهی در بازدید از پروژه خیری بیمارستان حضرت زینب شهرستان اشکذر گفت: خوشبختانه ساخت این بیمارستان از نظر ساختاری و فیزیکی رشد خیلی خوبی دارد و تا پایان سال ساختمان بیمارستان تکمیل می‌شود.بیمارستان اشکذر سال آینده به بهره برداری می‌رسد

وی ادامه داد: با حمایت‌های وزارت بهداشت و تخصیص ارز، تجهیزات تخصصی و درمانی تهیه و بیمارستان سال اینده به بهره برداری خواهد رسید.معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به فضای فیزیکی مناسب بیمارستان افزود: با بهره برداری از این بیمارستان و انجام روش‌های درمانی جدید، موجب کاهش بار بیماری و افزایش کیفیت سلامت مردم منطقه می‌شود.

پناهی ضمن قدردانی از خیر پروژه گفت: همت و پشتکار و اقدام ارزشمند خیر محترم، حاج آقا فضل الله شکاری در ساخت بیمارستان حضرت زینب (س) که امروز بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد شایسته تقدیر است.

در این بازدید همچنین سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اظهار داشت: بیمارستان خیری حضرت زینب (س) شهرستان اشکذر در زیربنای ۱۳ هزار متر مربع، در چهار طبقه و دارای ۱۵۷ تخت است.

خطیبی با اشاره به پیشرفت ۹۳ درصدی این مجموعه افزود: تاکنون برای ساخت این بیمارستان از سوی خیر پروژه ۸۵ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی ادامه داد: همچنین ۶۵ میلیارد تومان هم از منابع دانشگاه برای ساخت بیمارستان هزینه شده است و برای تکمیل و بهره برداری از این بیمارستان نیازمند حمایت‌های وزارت بهداشت و تخصیص ارز است.

گفتنی است ساخت بیمارستان حضرت زینب (س) شهرستان اشکذر از سال ۹۵ اغاز شده و شامل بخش‌های اورژانس، مراقبت‌های ویژه، دیالیز، فیزیوتراپی، جراحی، اطفال، اتاق عمل، مراقبت ویژه نوزادان و … است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FmjW1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *