اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

بیش از ۷ هزار پورت اینترنت در مخابرات یزد نصب شد

شناسه خبر : 91042 | تاریخ انتشار : : 03 اردیبهشت 1399 - 7:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، زارع سرپرسرت مخابرات منطقه یزد با اعلام این خبر افزود:مخابرات منطقه یزد با هدف توسعه بستر ارتباطی دیتا با نصب ۷ هزار پورت اینترنت پرسرعت زمینه لازم را برای بهره برداری کاربران اینترنت فراهم آورد. وی با اشاره به ورود ویروس کوید ۱۹ به کشور و محدودیت های اعلام شده از […]

به گزارش اشکذر خبر، زارع سرپرسرت مخابرات منطقه یزد با اعلام این خبر افزود:مخابرات منطقه یزد با هدف توسعه بستر ارتباطی دیتا با نصب ۷ هزار پورت اینترنت پرسرعت زمینه لازم را برای بهره برداری کاربران اینترنت فراهم آورد.

وی با اشاره به ورود ویروس کوید ۱۹ به کشور و محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا گفت:مخابرات منطقه یزد در این ایام تمهیدات ارتباطی لازم را برای در خانه ماندن شهروندان،انجام دورکاری ادارات و نیازهای مشتریان به بستر های های اینترنتی را به کار بسته است.

زارع افزود:همچنین در راستای حمایت از خانواده های یزدی و کمپین” در خانه بمانیم ” و با توجه به ارائه حجم رایگان اینترنت،حجم مصرفی مشترکان اینترنت پرسرعت مخابرات نسبت به قبل از ورود شیوع کرونا افزایش ۲ برابری داشته است.

زارع اظهار کرد:مخابرات منطقه یزد در این بحران اجتماعی با بکارگیری تمام ظرفیتها،توان و تخصص نیروهای کارآمد به عنوان یاوران همیشگی در کنار شهروندان استان یزد بوده و پاسخگوی نیازهای مخابراتی و ارتباطی مشتریان خواهد بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gPe0O

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec