• کد خبر: 36099
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 29 دی 1393 - 13:47
  فرماندار اشکذر :
  فرماندار اشکذر با تاکید بر اهمیت توجه به توسعه صنعت و کاهش بیکاری، گفت: بیش از ۳۰۰ پروژه صنعتی و عمرانی نیمه تمام در اشکذر وجود دارد.

  به گزارش اشکذر نیوز، محمد‌علی شاه‌حسینی در گفت‌وگویی با تسنیم اظهار داشت:  شهرستان اشکذر به لحاظ صنعتی یکی از مناطق مهم استان یزد به حساب می‌آید، همچنین موقعیت جغرافیایی این شهرستان هم اهمیت این موضوع را افزایش داده است.

  وی با اشاره به اینکه در گذشته پروژه‌های زیادی در این شهرستان کلنگ زنی شده‌اند، گفت:  بیش از 300 پروژه نیمه کاره خرد و کلان از قبل در سطح شهرستان وجود دارد که شامل پروژه‌های عمرانی و صنعتی کوچک و بزرگ است.

  وی با بیان این مطلب که تکمیل مجتمع‌های صنعتی نیمه تمام در شهرستان می‌تواند تاثیر بسیار مهمی در کاهش آمار بیکاری داشته باشد، گفت:  در سطح شهرستان اشکذر پروژهای نیمه تمامی که اغلب شروع به کار آنها با شیوه‌ای نادرست بوده، بسیار زیاد است.

  فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه علاوه بر پروژه‌های صنعتی، پروژه‌های عمرانی هم در شهرستان وجود دارد، ساختمان نیمه‌کاره فنی و حرفه‌ای اشکذر، ساختمان درمانگاه، ساختمان اداره پست و برخی از واحد‌های آموزشی را از جمله پروژه‌های عمرانی نیمه تمام این شهرستان عنوان کرد.

  شاه‌حسینی با بیان اینکه شهرستان اشکذر قابلیت‌های منحصر به فرد زیادی دارد، عنوان کرد:  بیش از 400 واحد تولیدی بزرگ و کوچک در زمینه‌های مختلف در شهرستان اشکذر فعالیت می‌کنند که بخش مهمی از اقتصاد استان را به خود اختصاص داده‌اند.

  فرماندار اشکذر با تاکید بر اینکه باید توجه ویژه به رفع مشکل بیکاری را با افزایش فرصت‌های شغلی در دستور کار قرار داد، گفت:  این مجتمع‌های صنعتی در شهرستان اشکذر با اشتغال‌زایی بیش از 20 هزار نفر در حال فعالیت هستند.

  وی تصریح کرد:  نزدیکی شهر به جاده اصلی، وجود زیرساخت‌های مناسب برای ریل قطار و نزدیکی زیاد شهرستان به فرودگاه و آثار تاریخی منحصر به فرد موجود در شهرستان از دیگر ظرفیت‌های این شهرستان به حساب می‌آید.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/R8hS9

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *