اشکذر خبر: بیست و نهمین مجله تصویری به اضافه اشکذر به گفتگو با جمال الدین عزیزی بندرآبادی «شهردار شهر جهانی یزد» در مورد شهر پایدار و هوشمندسازی شهر اختصاص دارد. ارتقا کیفیت زندگی مردم در شهر،‌ شهر هوشمند، معرفی فرهنگ، ظرفیت سازی و برند سازی شهر یزد بعد از ثبت جهانی آن، اقدامات در جهت […]

مصاحبه عزیزی شهردار یزداشکذر خبر: بیست و نهمین مجله تصویری به اضافه اشکذر به گفتگو با جمال الدین عزیزی بندرآبادی «شهردار شهر جهانی یزد» در مورد شهر پایدار و هوشمندسازی شهر اختصاص دارد.

ارتقا کیفیت زندگی مردم در شهر،‌ شهر هوشمند، معرفی فرهنگ، ظرفیت سازی و برند سازی شهر یزد بعد از ثبت جهانی آن، اقدامات در جهت شهر دوستدار معلول و آماده سازی شهر جهانی برای پذیرایی از مهمانان نوروزی از جمله مباحثی بود که در این مصاحبه مطرح شد.

عزیزی بندرآبادی، بروز ظرفیت بالای شهرستان اشکذر از لحاظ صنعت گردشگری و اسب را تنها با همگرایی مردم و مسئولان شهرستان امکان پذیر دانست.

یادآور می شود، مجله تصویری به اضافه اشکذر با هدف بررسی مشکلات و مسائل فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، معرفی نخبگان و ثبت تاریخ شهرستان اشکذر منتشر شده است.
مخاطبان گرامی میتوانند نقطه نظرات و سوژه های خود را به شماره تماس ۰۹۱۶۲۱۷۰۰۵۸ و ID تلگرام t.me/ashkezar_news ارسال فرمایند.

“همراهی شما باعث دلگرمی ماست”
همکاران این شماره:
ابوالفضل زارع نژاد
علی مشیری نیا
با تشکر از:
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1cELN