اشکذر خبر

بیستمین دوره مسابقات استانی قرآن و عترت دانشگاه آزاد به میزبانی اشکذر

شناسه خبر : 37524 | تاریخ انتشار : : 07 اسفند 1393 - 15:49 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد اشکذر، در مراسم افتتاحیه اين مسابقات كه با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین شورای اسلامی و معاون هماهنگی استان یزد و امام جمعه شاهديه در سالن آمفی تئا‌تر این دانشگاه برگزار شد ابتدا رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اشكذر به حاضرين خيرمقدم گفت و […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد اشکذر، در مراسم افتتاحیه اين مسابقات كه با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین شورای اسلامی و معاون هماهنگی استان یزد و امام جمعه شاهديه در سالن آمفی تئا‌تر این دانشگاه برگزار شد ابتدا رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اشكذر به حاضرين خيرمقدم گفت و سپس خانم دکتر طباطبایی معاون هماهنگی و رئیس شورای قرآن و عترت دانشگاه های آزاد اسلامي استان یزد ضمن تشکر از رئیس واحد اشکذر و مسولین مربوطه که اعلام آمادگی برای میزبانی برگزاری مسابقات نمودند به این نکته اشاره نمود که قصد بر این است که از پتانسیل همه واحدهای استان در جهت انجام برنامه­ های مختلف استفاده شود.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در نامه به جوانان اروپا و آمریکا که فرمودند آیا تاکنون خود مستقیماً به قرآن مسلمانان مراجعه کرده‌اید؟ گفت: جوانان ما نبز باید از این سخنان الهام گرفته و مستقیما به قرآن مراجعه نمایند تا درهای شناخت به روی آنها باز شود، چرا که به قول امام راحل اگر قرآن نبود، درهاي معرفت بر ما بسته بود.

در پايان اين مراسم حكم آقاي سيد محمد جواد نبوي به عنوان دبير شوراي قرآن و عترت استان يزد توسط مسئولين استان به وی تقديم شد.

يادآور مي شود اين مسابقات در رشته هاي ترتيل، تحقيق و حفظ قرآن كريم و اذان با شركت اساتيد، دانشجويان و كارمندان منتخب واحدهاي استان يزد برگزار گرديد.

 

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/y2trA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *