علی رغم گذشت بیش از دو سال از مراسم کلنگ زنی بوستاتن شهدای مدافع سلام در بخش خضرآباد شهرستان اشکذر شاهد خشک شدن نهال های غرس شده در این پارک هستیم.

به گزارش اشکذر خبر؛ بیست ویکم اسفند هزار و سیصد و نود و نه و همزمان با هفته منابع طبیعی بود که با دعوت از خانواده معظم شهیده مرضیه محمدی زربند مدافع سلامت و در مراسمی با حضور هادی هادی نسب فرماندار وقت شهرستان اشکذر، مسئولان منابع طبیعی و مرکزبهداشت، حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد، سید جواد حسینی بخشدار خضرآباد و اهالی این روستا بوستان شهدای مدافع سلامت به یاد شهیده مدافع سلامت مرضیه محمدی زربند در زادگاه این شهیده مدافع سلامت احداث شد.

فرماندار وقت شهرستان اشکذر در مراسم افتتاح گفت: این پارک افتتاح شد تا اسم و یادگاری باشد برای شهدا تا مردم این روستا و دیگر کسانی که از مجموعه استان یزد به این منطقه سفر میکنند؛ بتوانند از امکانات این پارک استفاده کنند.

زارع سروی رئیس وقت منابع طبیعی شهرستان اشکذر نیز در مراسم افتتاحیه این بوستان گفت: این بوستان در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع وبه همت مسئولان ومردم این روستا کلنگ آن به نام شهیده مدافع سلامت به زمین زده شد تا یادگاری باشد برای شهیده مدافع سلامت در شهرستان اشکذر در این مراسم یکصد نهال غرس گردید.

به گفته کمالی عضو شورای اسلامی روستای زربند در سفر اخیر جوکار نماینده مردم شهرستان های یزد و زارچ اشکذر و بخش ندوشن به این منطقه این موضوع مطرح شده و از مصوبات پیگیری این پارک بوده که تاکنون هیچ گونه اقدامی در این خصوص نشده و حالا پس از گذشت دو سال و چند ماه این بوستان به علت بی توجهی مسئولان مربوطه اکثر نهال های کاشته شده خشک و موجب نارضایتی اهالی شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sh83J