اشکذر خبر

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر:

بودجه هیئت های ورزشی شهرستان اشکذر با وجود صنایع بزرگ فولادی تاسف بار است/هزینه چند صد میلیاردی صنایع و معادن در ورزش برخی شهرستان های استان

شناسه خبر : 113374 | تاریخ انتشار : : ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴ | ارسال توسط :

در نشستی با حضور اعضای شورای شهر اسلامی شهر اشکذر، رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی دست‌اندرکاران هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان اشکذر از جوانان و نوجوانان فعال در این زمینه قدردانی شد.

به گزارش اشکذر خبر، اکبر فروزان فر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر با اشاره به رتبه دوم کم‌تحرکی استان یزد در کشور، افزود: این شهرستان در کم‌تحرکی مردان رتبه دوم و در کم‌تحرکی زنان رتبه هشتم را دارد و همچنین در زمینه بیماری فشارخون نیز جزو شهرستان‌های صدر استان است که یک هشدار جدی برای مردم و مسئولان است.

وی با بیان این که صنایع و معادن بزرگ استان در برخی شهرستان‌ها برای بحث ورزش چند صد میلیارد هزینه می‌کنند، بیان کرد: جای تأسف دارد که شهرستان اشکذر با وجود صنایع بزرگ فولادی و بیش از ۶۰۰ صنعت کوچک  و بزرگ بودجه یک سال هیئت ورزش همگانی آن تنها ۳۰ میلیون تومان است.

فروزان فر ضمن قدردانی از شهردار و اعضای شورای شهر اشکذر برای کمک به بهسازی ورزشگاه ۲۲ بهمن این شهر، گفت: شاهد حضور چشمگیر جوانان برای حضور در رویدادهای ورزشی به‌ویژه فوتبال هستیم که نشاط اجتماعی را به دنبال دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر ورزش همگانی را جزو هیئت‌هایی برشمرد که بیش از ۴۰ رشته ورزشی تحت پوشش آن قرار دارند و خواستار حمایت بیش‌ازپیش مسئولان شهری و شهرستان از این ورزش شد.

در ادامه این نشست سیدعلی اکبر رضوانی عضو شورای شهر اسلامی اشکذر از ایجاد مسیر پیاده‌روی در این شهر خبر داد و گفت: این مسیر از میدان شهدا به سمت مصلی  (مسجد جامع) و در نهایت به سمت پارک بزرگ شهر اشکذر با معبری در حدود ۱۰ تا ۱۲ متر است.

وی افزود: این مسیر تا مصلی شهر اشکذر اجرا شده است و پیشنهاد می‌شود همایش‌های پیاده‌روی در این مسیر باشد.

سید حسین حیدری رئیس شورای شهر اشکذر نیز در این نشست ضمن قدردانی از تلاش‌های دست‌اندرکاران ورزش همگانی، گفت: اتفاقات خوبی در یکی هفته اخیر در ورزش اشکذر رخ داد  که از جمله آن امیدواری برای قهرمانی و میزبانی خوب اشکذری از مهمان بافقی خود بود.

در ابتدای این نشست علیرضا عسکری دبیر ورزش همگانی شهرستان اشکذر گزارشی از عملکرد ۹ماهه این هیئت در سال جاری را ارائه و از بی‌توجهی مسئولان به ورزش همگانی شهرستان گلایه کرد.

عکس: حسین سیفی

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QN11v

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *