فرماندار اشکذر به مناسبت هفته دولت طی نشستی صمیمی با کارکنان ادارات این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر در مراسمی از کارمندان و مدیران ادارات شهرستان تقدیر و به قید قرعه به هشت نفر از حاضرین در این نشست سفر مشهد مقدس اهدا گردید.

به گزارش اشکذر خبر؛ روح الله ردایی فرماندار شهرستان اشکذر در نشستی که همزمان با روزکارمند و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد؛ با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه کارمندان، گفت: کارمندان باید گره‌گشای مشکلات مردم باشند، بنابراین باید در فرصت اداری با تمام توان و خدمت به مردم، گوشه‌ای از مشکلات زندگی مردم را حل کنند.

ردائی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه اهمیت خدمت به مردم اظهار کرد: طبق بیانات مقام معظم رهبری کسی که بیشتر به مردم خدمت کرده باشد خادم و سید قومی است و خادم یعنی نوکر؛ بنابراین مسئولان خادم و نوکر مردم هستند.

وی افزود: قطعا بزرگترین خادم اسلام و شیعه امام حسین(ع) است و حق و حقدار کسانی است که از ۱۴۰۰ سال پیش تا به امروز نام آنها بر زبان تمام جهانیان جاری است.

فرماندار اشکذر با اشاره به اهمیت پرداختن به حقوق کارمندان عنوان کرد: همه ما می‌دانیم که در حال حاضر حداقل‌ها به کارمندان پرداخت می‌شود که به عنوان نمونه می‌توانیم به قشر محترم فرهنگیان اشاره کنیم.

وی ادامه داد: با وجود حداقل‌ها اما بازهم معلمان استان و کشور تمام تلاش خود را در راستای تربیت نسل آینده، نسلی انقلابی و پیرو خط امام زمان(عج)، به کار می‌گیرند و با وجود تمام مشکلات اقتصادی پای آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

ردائی با بیان اینکه باید به قشر کارمند توجه ویژه‌ای داشت و نباید مشکلات اقتصادی توجیه‌کننده عدم رسیدگی به کارمندان باشد، تصریح کرد: شرایط سخت اقتصادی برای همگان است و باید شرایطی برای کارمندان به وجود آید که نگرانی‌ای در مورد تامین نیازهای خانواده خود نداشته باشد.

وی بیان کرد: در زمان اداری و ساعت کاری باید کارمندان گره‌گشای مشکلات مردم و خادم مردم باشند تا در دورانی که به کشور و مردم ایران سخت گرفته شده است، گره‌ای از مشکلات مردم باز شود و بار زندگی بر دوش مردم سبک‌تر شود.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم به قید قرعه به هشت نفر از کارمندان ادارات این شهرستان کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CLF76