• کد خبر: 91180
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 - 09:21
  فرماندار شهرستان اشکذر: اینجانب ضمن تبریک روز شورا‌ها به همه اعضای خدوم و پرتلاش شورا‌های اسلامی در شهرستان اشکذر؛ از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به مردم دیار دارالمونین مسئلت می‌نمایم.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با صدور پیامی سالروز تشکیل شورا‌های اسلامی در نهم اردیبهشت ماه به فرمان حضرت امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

  فرماندار شهرستان اشکذر در پیام خود آورده است: نهم اردیبهشت سالروز تشکیل شورا‌های اسلامی مصداق حقیقی “و امرهم شورا بینهم” و بهره گیری از خرد جمعی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

  بدون شک یکی از مسائل مهم در اداره شهرها و روستاها استفاده از ظرفیت مردم است و این مهم در قالب شوراهای اسلامی شهر و روستا که ماهیتی مردمی داشته و با آرای مردم شکل می گیرد به بهترین شکل محقق می شود تا مردم در نظام مردم سالاری دینی در پیشرفت و آبادانی شهر و روستای خویش سهیم باشند.

  شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان طی پنج دوره توانسته اند منشا بسیاری از اقدامات تاثیرگذار باشند و عمران و آبادانی شهرها و روستاها را با سرعت بیشتری به حرکت درآورند.

  اینجانب ضمن تبریک روز شورا‌ها به همه اعضای خدوم و پرتلاش شورا‌های اسلامی در شهرستان اشکذر، از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در مسیر خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به مردم دیار دارالمونین مسئلت می‌نمایم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LuqND

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *