• کد خبر: 91184
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 - 12:28
  شهردار اشکذر: اینجانب روز شوراها را به اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر تبریک عرض می‌نمایم، امیدوارم با همت والای اعضای شورا شاهد توسعه، عمران و آبادانی هر چه بیشتر و تحقق اهداف بلند و چشم اندازهای ترسیم شده شهر اشکذر باشیم.

  به گزارش اشکذر خبر؛ مهدی جعفری پور شهردار اشکذر با صدور پیامی؛ سالروز تشکیل شورا‌های اسلامی شهر و روستا؛ در نهم اردیبهشت ماه به فرمان حضرت امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

  شهردار اشکذر در پیام خود آورده است:

  نهم اردیبهشت که در تقویم رسمی کشور به نام روز شوراها نامگذاری شده فرصتی است تا از شوراهای شهر و روستا که با اندیشه و اتکا به خرد جمعی در جهت حل مشکلات در سطح محلی تلاش می کنند قدردانی شود.

  سالروز صدور فرمان حضرت امام (ره) مبنی بر تشکیل شوراها، فرصت مناسبی است تا کارنامه بیش از ۲ دهه فعالیت این نهاد نوپا در نظام جمهوری اسلامی را از آیینه نقد و نظر بگذرانیم و منصفانه با تقویت نقاط قوت و زدودن عیب و کاستی‌ها به بالندگی آن کمک کنیم.

  اینجانب روز شوراها را به اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر تبریک عرض می نمایم، امیدوارم با همت والای اعضای شورا شاهد توسعه، عمران و آبادانی هر چه بیشتر و تحقق اهداف بلند و چشم اندازهای ترسیم شده شهر اشکذر باشیم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/iMTkd

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *