اشکذر خبر


به مناسبت تقدیر از مبتکران یک کار فرهنگی از سوی استاندار یزد

شناسه خبر : 102707 | تاریخ انتشار : : ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵ | ارسال توسط :

کانال ایتائی جبهه فرهنگی شهرستان اشکذر: انشالله دغدغه تقویت فرهنگ ناب و متعهد جزء کارهای اصلی مسئولین ما قرار بگیرد تا در تمام زمینه های مختلف در جامعه اثرات آن را ببینیم.

به گزارش اشکذر خبر؛ نماز جمعه ۲۸ آبان ماه رنگ و بوی دیگری داشت. این در حالی بود که در کنار برگزاری رویدادی با محوریت کتاب در پارک بزرگ شهر؛ اشکذر تکاپویی از نوع فرهنگ و تحرکات فرهنگی گرفته بود و حضور مهران فاطمی استاندار یزد به این تحرکات اعتبار دیگری داده بود.

حضور فاطمی به همین جا ختم و او در نماز جمعه اشکذر حضور یافت و در کنار شنیدن حرف های مردم؛ از دانش آموزان این شهرستان به واسطه معرفی شهدای ورزشکار؛ تقدیر و تشکر نمود.

در همین رابطه کانال ایتایی جبهه فرهنگی شهرستان اشکذر نوشت:

هنوز نمازجمعه شروع نشده بود که نوجوانان و دانش آموزان در نماز جمعه حضور پررنگ داشتند.

حضوری هم برای شرکت در نمازجمعه و هم برای تقدیر از آنها؛ آخر این دانش آموزان در یک حرکت زیبای فرهنگی در ایام هفته تربیت بدنی ۱۴ شهید ورزشکار شهرستان اشکذر را معرفی کرده بودند. کاری که گزارش خبری شد و از اخبار استان یزد پخش شد.

البته بچه ها اصلا خبر دار نبودند که استاندار محترم یزد آقای دکتر فاطمی به نمازجمعه اشکذر بیایند. به قول خودشان سورپرایز و برایشان یک شگفتانه بود؛ خدا روشکر بعد نماز عصر که از بچه ها با جوایز شهردار محترم و مسئولین زورخانه مرتضی علی تقدیر شد؛ جناب استاندار هم این حرکت زیبا فرهنگی را تقدیر کردند.

خدا قوت؛ هم به نوجوانان و دانش آموزان عزیز به خاطر این ابتکار زیبا و هم تشکر از مسئولین که زحمت این کار فرهنگی را درک کردند و شایسته تقدیر دانستند.

در آخر هم وقتی استاندار محترم در حلقه پاسخگویی به مشکلات شهرستان اشکذر قرار گرفتند؛ چند تن از دانش آموزان هم دغدغه های نوجوانان این شهرستان را با استاندار مطرح کردند و ایشان قول مساعدت برای حل آنها دادند.

انشالله دغدغه تقویت فرهنگ ناب و متعهد جزء کارهای اصلی مسئولین ما قرار بگیرد تا در تمام زمینه های مختلف در جامعه اثرات آن را ببینیم.

شادی روح تمام پهلوانهای شهید خصوصا شهدای ورزشکار شهرمان صلوات؛ انشالله دعای خیرشان پشت و پناه همه نوجوانان باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9wTJO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *