امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه با اشاره به آزادی خرمشهر از چنگ بعثی ها گفت: دشمن استحکامات بسیار زیادی برای جلوگیری از آزادسازی این شهر ساخته بود و تصرف آن را غیرممکن کرده بود اما به فرموده امام راحل، خدا خرمشهر را آزاد کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد روستای شرب العین با اشاره به آزادی خرمشهر از چنگ بعثی ها گفت: دشمن استحکامات بسیار زیادی برای جلوگیری از آزادسازی این شهر ساخته بود و تصرف آن را غیرممکن کرده بود اما به فرموده امام راحل، خدا خرمشهر را آزاد کرد.

غالبی با اشاره به میلاد حضرت امام رضا و دهه کرامت نیز تاکید کرد: پیروی از مکتب و سیره اهل بیت(ع) سعادت جامعه ایران اسلامی را به دنبال دارد و باید از همه ظرفیت‌ها برای اشاعه این مکتب استفاده کرد.

امام جمعه بخش خضرآباد به دو طرح نیمه تمام جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کزآب و آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد اشاره کرد و گفت: بیش از نیمی از روستاهای بخش خضرآباد از آب آشامیدنی سالم بی بهره اند و با تانکرهای آب رسان آب مورد نیازشان تامین می شود و این در حالی است که از آغاز طرح آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد بیش از چند سال می گذرد و نیمه تمام رها شده است.

غالبی از مسئولان مرتبط با راه و آبرسانی و فرماندار شهرستان اشکذر خواست نسبت به تکمیل این دو طرح نیمه تمام که سال ها به طول کشیده اقدامات لازم انجام دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Zwlw2