اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

به بهانه سالروز افتتاح کتابخانه مرحوم حاج شیخ بمانعلی ذاکری (ره)

شناسه خبر : 94752 | تاریخ انتشار : : 03 آبان 1399 - 7:52 | ارسال توسط :

در کتابخانه مرحوم ذاکری (ره) فعالیت‌هایی چون قصه‌گویی برای کودکان همراه با کاردستی و نقاشی، نشست کتابخوان بانوان برای زنان خانه دار، نمایشگاه کتاب، حافظ‌خوانی، شعرخوانی و معرفی کتاب انجام می‌گیرید.

به گزارش اشکذر خبر؛ ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر به مناسبت فرارسیدن سوم آبان‌ماه؛ سالروز افتتاح کتابخانه مرحوم حاج شیخ بمانعلی ذاکری با اشاره به ساخت این کتابخانه به همت خیر کتابخانه ساز مرحوم حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا ذاکری اشکذری اظهار داشت: کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری در تاریخ ۱۳۸۰/۸/۳ به مساحت ۱۴۰۶ متر و ۳۶۲ متر زیربنا مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

حفیظی با تاکید بر اینکه کتابخانه مرحوم ذاکری دارای درجه فرهنگی ۶ در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور می‌باشد؛ گفت: تعداد اعضای فعال این کتابخانه ۶۱۰ نفر و تعداد کل منابع ۱۹۱۵۲ جلد کتاب می‌باشد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر در همین رابطه افزود: در این کتابخانه فعالیت‌هایی چون قصه‌گویی برای کودکان همراه با کاردستی و نقاشی، نشست کتابخوان بانوان برای زنان خانه دار، نمایشگاه کتاب، حافظ‌خوانی، شعرخوانی و معرفی کتاب انجام می‌گیرید.

وی این کتابخانه را دارای منابع مفید و جامع در همه‌ی زمینه‌های موضوعی خواند و با اشاره به اینکه هر عضو با توجه به نیازهای اطلاعاتی؛ می‌تواند کتاب مورد نظر خود را برای مدت زمان یک‌ ماه در ۵ جلد به امانت بگیرد؛ اظهار داشت: این کتابخانه در راستای آسایش معلولین و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس کتابهای مورد نیاز آنها را برای آنها ارسال می‌کند و به این واسطه شرائط مطالعه و کتابخوانی را برای این گروه از افراد جامعه تسهیل شده است.

خاطر نشان میگردد؛ کتابخانه مرحوم ذاکری روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۸ و روزهای پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۲:۳۰ در خدمت کتاب‌خوانان گرامی می‌باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6dk9F

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec