• کد خبر: 24118
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 1 مرداد 1392 - 11:45
  مديرکل تبليغات اسلامي استان يزد در اشکذر :
  مديرکل تبليغات اسلامي استان يزد در همايش خانوادگي« اقتصاد در خانواده اسلامي» در شهرستان گفت:به برکت ماه رمضان، اقتصاد اسلامي در خانواده ها شکل گرفته است.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام سيد محمد شريف حسيني کوهستاني با توجه به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان با اشاره به روايتي از حضرت رسول اکرم (ص) گفت: رمضان مائده آسماني است از طرف خداوند متعال که نه کسي آن را ديده و نه کسي آن را شنيده است.

  وی با اشاره به سال حماسه سياسي و اقتصادي وبيان مصداق هايي ازمصرف گرايي افزود: به برکت اين ماه مبارک اقتصاداسلامي در خانواده ها به صورت منظم اتفاق افتاده و نظم بيشتري بر زندگي حاکم است و بايد سعي کنيم آن را براي ماه هاي ديگر سال محفوظ نگه داريم.

  در ابتدا حجت الاسلام عسکري رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان صدوق ضمن خير مقدم به حاضرين ومسئولين شهرستان واستان ،در مورد عنوان همايش يعني« اقتصاد در خانواده اسلامي» توضيحاتي بيان کرد.

  رئيس شوراي هيئات مذهبي شهرستان و رئيس شوراي هيئات مذهبي استان از ديگر سخنرانان اين همايش بودند.

  پخش کليپ با محتواي سخنان مقام معظم رهبري در مورد سبک زندگي اسلامي،اقامه نماز جماعت و ضیافت افطاری  از ديگر برنامه هاي اين همايش خانوادگي بود.

  گفتني است اين مراسم با حضور  تشکل هاي ديني وفعالين فرهنگي ، قرآني شهرستان 30 تير ماه سال جاري در محل مهديه اشکذر برگزار شد.

  منبع : سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xbe17

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *