• کد خبر: 23699
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 19 تیر 1392 - 07:22
  زارع پور اشکذری:
  رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مورد عملکرد بازیکنان تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: هدفمان این بود که در این مسابقات در جمع 8 تیم پایانی حضور داشته باشیم که خوشبختانه این گونه هم شد.

  به گزارش اشکذر نیوز، محمد زارع پور اشکذری عنوان کرد: ما از سال 2007 برای رسیدن به جایگاه مطلوب در این رشته هدفگذاری کردیم و تا سال 2014 باید به این اهدافمان برسیم و قطعا در این سال به اهدافی که در نظر داریم خواهیم رسید.

  زارع پور8
  وی در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران بیان داشت: در بخش انفرادی نوشاد عالمیان به مصاف حریف اش که دارای رنکینگ دهم جهان بود رفت و در رقابت با وی موفق نبود، قدرتهای برتر جهان در قاره آسیا حضور دارند و ورزشکاران ما با بدشانسی در کره جنوبی از دور مسابقات کنار رفتند.

  زارع پور اشکذری تصریح کرد: پس از اتمام این مسابقات کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا کاپی به ایران و هندوستان اهدا کرد که این کاپ به دلیل ورود مان به دسته یک آسیا داده شد،‌ ضمن اینکه نوشاد عالمیان در این رقابت ها به عنوان محبوب ترین بازیکن انتخاب شد.

  رئیس فدراسیون تنیس روی میز در مورد عملکرد تیم ملی بانوان افزود: بانوان ما پس از 37 سال در دوره گذشته این مسابقات حضور یافتند و از میان کشورهای آسیایی در جایگاه یازدهم قرار گرفتند و امسال نیز در جایگاه پانزدهم ایستادند، قطعا بانوان ما در دوره های بعدی به جایگاه مطلوب خواهند رسید.

  وی در مورد عدم برگزاری اردوها برای تیم ملی گفت: اردوهای تیم ملی با نظر سرمربی این تیم هماهنگ می شود و او تشخیص داد با نزدیک بودن وضعیت آب و هوایی شمال کشور با کره جنوبی اردوهای تیم ملی در شمال کشور برگزار شد.

  زارع پور اشکذری تصریح کرد: اردوهای بلند مدت زمانی برای ما خوب است که این اردوها برای بازیکنان ما آموزنده باشد، تا زمانی که بازیکنان اصلی ما در لیگ های جهانی حضور نیابند به جایی نخواهیم رسید.

  وی ادامه داد: نتایجی که بچه ها کسب کردند نتایجی بود که پیش بینی می شد قطعا با حضور تیم ملی در کشور سرمربی این تیم در کمیته فنی توضیحاتی در خصوص نتایج کسب شده توسط بازیکنان مان ارائه خواهد داد و پس از آن فدراسیون در برخی موارد تصمیم گیری می کند.

  رئیس فدراسیون تنیس روی میز در پایان در مورد عدم حضور ورزشکاران در بخش 2 نفره افزود: این تصمیم با نظر سرمربی تیم ملی صورت گرفته است اما به هر حال ما منتظر حضور تیم ملی در کشور هستیم و در این موارد هم با سرمربیان تیم ملی صحبت خواهیم کرد.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VSJo4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *