اشکذر خبر


بهسازی و مرمت کامل قنوات آسیب دیده از سیل در بخش خضرآباد

شناسه خبر : 110573 | تاریخ انتشار : : ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷ | ارسال توسط :

بخشدار خضرآباد، تقویت سیل بندها و دیوارهای ساحلی و ایجاد آبنما و احداث پل‌ها در دستور کار قرار دارد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد پرهیزکار بخشدار خضرآباد در بازدید میدانی از روستاهای سیل‌زده در این بخش گفت: سیل اوایل مرداد ماه سال جاری به زیرساخت های بیست و دو روستای خضرآباد آسیب جدی وارد کرد و موجب تخریب جاده ها، قنوات، کوچه ها و معابر و قطع جریان آب برق و گاز روستاها شد.
بخشدار خضرآباد گفت: اکنون در حال پاکسازی کامل کوچه ها و دسترسی های محلی هستیم که نود درصد آن انجام شده است.
محمد پرهیزکار گفت: اولویت اول مردم احیا و مرمت قنوات آسیب دیده از سیل بود که با همکاری مردم و جهاد کشاورزی و هماهنگی استانداری ؛فرمانداری شهرستان و ادارات مرتبط و گروه های جهادی بسیج و سپاه بازگشایی شد و اعتبارات تخصیص یافته به مردم پرداخت می شود.
بخشدار خضرآباد گفت: اکنون تمام قنوات روستاهای آسیب دیده از سیل با همت اهالی و اعضای شوراهای اسلامی روستاها و شرکت تعاونی دهیاری های بخش خضرآباد مرمت و بازسازی شده است.
بخشدار خضرآباد در خصوص پیشگیری از بروز چنین حوادثی در آینده گفت: تقویت سیل بندها و دیوارهای ساحلی و ایجاد آبنما و احداث پل‌ها در دستور کار قرار دارد و امیدواریم با همکاری استان و شهرستان دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.
پرهیزکار گفت: اعتبارات خوبی از سفر استاندار به بخش خضرآباد و مصوبه اخیر دولت برای بازسازی مناطق سیل زده در نظر گرفته شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aG5Fi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *