• کد خبر: 93438
   منتشر کننده: دهقانی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 مرداد 1399 - 07:25
  همزمان با هفته دولت
  مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد گفت : همزمان با فرارسیدن هفته دولت ، بیش از پنج هزار نفر جمعیت روستایی از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند می شوند .

  به گزار شاشکذر خبر، اصغر ریاضتی با بیان این که نه پروژه آبرسانی روستایی در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید اظهارداشت : با بهره برداری از این پروژه ها ، تامین آب شرب در ۱۷ روستای استان افزایش می یابد.

  ریاضتی در خصوص پروژه های قابل افتتاح بیان کرد : افتتاح مخزن بین راهی چنار ناز خاتم، بهره برداری از مخزن ۱۰۰ مترمکعبی روستای سنگرد خرانق در شهرستان اردکان ،تامین آب مجتمع آبرسانی امام حسین(ع) و تامین آب روستای پناهکوه در شهرستان اشکذر از جمله این پروژه ها می باشد .

  وی از دیگر طرح های قابل بهره برداری در این هفته را ، افتتاح دفتر آب مجتمع ایثار ، تامین آب مجتمع آبرسانی بنستان در شهرستان بهاباد ، ساخت مخزن ذخیره روستایی ابراهیم آباد در شهرستان مهریز ، تامین آب آشامیدنی روستای لای لندر-حاجی احمد و ساخت مخزن ذخیره آب روستایی حاج محمد جعفر در شهرستان تفت معرفی کرد .

  وی خاطرنشان کرد : این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۴۶ هزار و ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و استانی اجرا و آماده بهره برداری می باشد .

  مدیر عامل شرکت آبفا افزود : تاکنون ۵۷۶ روستا در سطح استان از نعمت آب شرب بهره مند هستند که با تکمیل این نه پروژه ۱۷ روستای دیگر با مجموع یک هزار و ۴۷۲ خانوار ، تحت پوشش قرار می گیرند .

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4ZUJ7

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *