اشکذر خبر

همزمان با هفته دولت؛

بهره برداری از ۹۶ پروژه مخابراتی در یزد

شناسه خبر : 100935 | تاریخ انتشار : : ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸ | ارسال توسط :

همزمان با هفته دولت تعداد ۹۶ پروژه مخابراتی و همراه اول در استان یزد به بهره برداری می رسد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد ، زارع مدیر مخابرات منطقه یزد با اعلام این خبر افزود: با تلاش های متخصصان مخابرات منطقه یزد در هفته دولت سال جاری، ۹۶پروژه مخابراتی و همراه اول با اعتبار و سرمایه گذاری بالغ بر ۳۵۲ میلیارد ریال در سطح استان راه اندازی و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی گفت:‌ این طرح ها شامل تاسیس و توسعه و یا جایگزینی کافو نوری به جای سوئیچ در ۱۷ مراکز مخابراتی، اجرای ۲۱ کیلومتر فیبرنوری و شبکه کابل در مراکز تلفن، نصب تجهیزات اکتیو پروژه تانوما در ۲ مرکز ایجاد بستر تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت از طریق تانوما در شهر های یزد ، اشکذر و مهریز می باشد.

زارع اظهار داشت: تاسیس ۱۳ سایتBTS همراه اول با تکنولوژی های ۲G 3G 4G ، افزایش تکنولوژی دو سایت ۳G ، جابجایی ۵ سایت همراه اول و همچنین ایجاد ظرفیت زیرساخت داخل استانی در ۷ سایت BTS از دیگر پروژه های مورد بهره برداری در هفته دولت است.

مدیر مخابرات منطقه یزد ، تعویض ۷دکل سایت BTS ، توسعه تجهیزات اینترنت پرسرعت خانگی در سطح استان، ایجاد بستر ارائه سرویس سورینو در شهرستان یزد، نصب سوییچ دیتا و توسعه پورت اترنت دیتا و راه اندازی دیزل در دو مرکز از طرح های هفته دولت بیان کرد.

گفتنی است با این پروژه های مخابراتی تعداد ۳۳۰طرح از هفته دولت سال گذشته تا کنون در استان یزد با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۷۳۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PN7Ja

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *