اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

بهره برداری از ۹۴ پروژه برق همزمان با دهه فجر در این استان یزد

شناسه خبر : 96397 | تاریخ انتشار : : 09 بهمن 1399 - 23:56 | ارسال توسط :

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از بهره برداری ۹۴ پروژه برق همزمان با دهه فجر در این استان خبر داد .

به گزارش اشکذر خبر به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مهندس آرش نواب در خصوص جزییات طرح های قابل افتتاح دهه فجر سال جهش تولید اظهار داشت: طرح های حوزه برق استان در چهار محور برق رسانی به روستا ، توسعه و احداث شبکه در مناطق شهری و روستایی ، بهینه سازی شبکه ها در حوزه روستایی و شهری و تامین روشنایی شهرها و روستاها با اعتباری بالغ بر ۵۳۴ میلیارد و نود میلیون ریال به بهره برداری می رسد.
وی با بیان اینکه بهره برداری از طرح های یادشده نقش مهمی در پایداری شبکه و توسعه خدمات رسانی به مشترکین برق دارد ، عنوان کرد: با اجرای ۲۵ طرح توسعه و احداث شهری و روستایی افزون بر ۶۰ هزار ۲۵۹ متر شبکه فشار متوسط و ضعیف و یکهزار و ۱۹۲ دستگاه چراغ پر بازده به تجهیزات شبکه استان یزد افزوده خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اعلام کرد : در حوزه روشنایی، ۳۲ پروژه با احداث ۲۲ هزار ۲۳۸ متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف با هزینه ای بالغ بر ۹۵ میلیارد و ۲۲۶ میلیون ریال به بهره برداری می رسد.
مهندس نواب برق رسانی و توسعه روشنایی به روستا را از اولویت های وزارت نیرو در دولت تدبیر و امید برشمرد و خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال برق رسانی به ۸ روستا با هزینه ای بالغ بر ۳۷ هزار میلیون ریال انجام می شود که در شهرستان های خاتم ، ابرکوه ، مهریز و تفت قرار دارد.
وی با بیان اینکه ۷۶ دستگاه پست هوایی به ظرفیت سه هزار ۸۱۵ کیلوولت آمپر به تاسیسات موجود افزوده شده است، اذعان کرد: شرکت توزیع نیروی برق در این پروژه ها بر اساس رویکرد وزارت نیرو با بهره گیری از ترانسفورماتورهای کم تلفات و تجهیزات نوین ، ضمن اتوماسیون کردن شبکه ها ؛ ، کاهش تلفات برق را لحاظ کرده است.
مهندس نواب بهبود روشنایی چندین بلوار شریانی و اصلی شهر یزد نظیر پرفسورحسابی ، دشتی ، باروت کوب زاده و وکیل ، فاز یک بلوار گنبد عالی ابرکوه ، سه راه خوانسار خاتم و بلوار یادآوران شاهدیه را از مهمترین پروژه های روشنایی استان یزد برشمرد و گفت: در مجموع پروژه های روشنایی قابل افتتاح بالغ بر ۳۲۹۴دستگاه چراغ روشنایی با توان مصرفی مختلف با بازدهی بالا به کار رفته است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با بیان اینکه تعداد مشترکین برق استان یزد از ۷۱۰ هزار مشترک فراتر رفته است تاکید کرد: استفاده از شیوه های نوین مدیریت شبکه برای استمرار انرژی الکتریکی و افزایش قابلیت اطمینان شبکه ، فرهنگ سازی و اصلاح الگوی مصرف مشترکین، گسترش و توسعه خدمات الکترونیکی از برنامه های استراتژیک این شرکت محسوب می شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PizTQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec