فرماندار اشکذر گفت: ساختمان جدید مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای اشکذر در پایان سال ۱۴۰۳ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش اشکذر خبر، ردایی فرماندار شهرستان اشکذر گفت: مرکز آموزش فنی حرفه‌ای شهرستان اشکذر تنها مرکزی بود که عملیات اجرایی آن در استان شروع شده بود و به بهره برداری نرسیده بود.

او بیان کرد: در مصوبات دور اول و دوم سفر ریاست جمهوری و با پیگیری‌های استاندار، معاون استاندار، ریاست سازه‌ای مدیریت، مدیر کل مرکز آموزش فنی حرفه‌ای و همه مسئولانی که دغدغه نسبت به انجام این پروژه دارند، تخصیص بودجه لازم در تعهد برنامه و بودجه سال ۱۴۰۳ انجام شد.

ردایی تصریح کرد: برای تخصیص بودجه در سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ تعهد وجود داشته است که تعهد سال ۱۴۰۲ آن انجام شده است و امروز همه شاهد شروع عملیات اجرایی این پروژه به وسیله پیمانکار هستند.

فرماندار شهرستان اشکذر بیان کرد: سال ۱۴۰۳ نیز تخصیص بودجه برای این پروژه انجام می‌شود که عملیات اجرایی آن ادامه پیدا می‌کند.

او تصریح کرد: مبلغ ۱۵ میلیارد نیز در تعهد سازمان برنامه و بودجه و ۱۰ میلیارد نیز در تعهد وزارت کار است که پیگیری‌های خوبی نیز در این زمینه انجام شده است.

فرماندار شهرستان اشکذر اظهار داشت: بعد از ۱۴ سال از گذشت شروع عملیات اجرایی این پروژه در پایان سال ۱۴۰۳ به بهره برداری می‌رسد.

او بیان کرد: اجرای این پروژه برای مردم، نوجوانان و جوانان مشتاق به بحث آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در شهرستان اشکذر بسیار سودمند است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1vG0c