اشکذر خبر

بنیاد نهج البلاغه در اشکذر راه اندازی می شود

شناسه خبر : 34298 | تاریخ انتشار : : 03 آذر 1393 - 15:17 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، در جلسه ای که به منظور راه اندازی بنیاد نهج البلاغه در محل اداره تبلیغات اسلامی اشکذر تشکیل شد استان یزد، پیرامون سوابق، اهداف و برنامه های این بنیاد گفت: هم اکنون بنیاد نهج البلاغه در استان های اردبیل، هرمزگان و یزد دارای شعبه است و این موضوع در حال ملی […]

بنیاد غدیر

به گزارش اشکذر نیوز، در جلسه ای که به منظور راه اندازی بنیاد نهج البلاغه در محل اداره تبلیغات اسلامی اشکذر تشکیل شد استان یزد، پیرامون سوابق، اهداف و برنامه های این بنیاد گفت: هم اکنون بنیاد نهج البلاغه در استان های اردبیل، هرمزگان و یزد دارای شعبه است و این موضوع در حال ملی شدن می باشد.

ایشان افزود: از جمله آثار بنیاد، سوق دادن نهج البلاغه در عرصه بین المللی از طریق ترجمه این کتاب ارزشمند به زبانهای مختلف دنیا می باشد و از برکات آن شیعه شدن 2000 نفر در کشور روسیه می باشد.

مسئول بنیاد نهج البلاغه استان یزدگفت: پس از مرکز استان هم اکنون شعبه این بنیاد در شهرستان های اشکذر و بافق در شرف راه اندازی است که امیدواریم با همکاری و حمایت مسئولین و خیرین عزیز شهرستان، هر چه زودتر شاهد فعالیت های این بنیاد باشیم.

وی در ادامه افزود: تربیت مربی نهج البلاغه، حافظین و شارحین این کتاب و نیز تهیه نرم افزار و راه اندازی کتابخانه دیجیتال از برنامه های این بنیاد خواهد بود.

در ادامه این جلسه، حجت الاسلام طالبیان، امام جمعه اشکذر در سخنانی ضمن تشکر از برنامه ریزی برای راه اندازی بنیاد نهج البلاغه در این شهرستان ، اظهار امیدواری کرد عموم علاقمندان و همشهریان عزیز بتوانند از این گوهر ارزشمند بهره مند گردند.

حجت الاسلام پورقیومی مسئول اداره تبلیغات اسلامی نیز ضمن ابراز خرسندی از تشکیل این بنیاد در شهرستان ،اهداف آن را معنوی ، بلند و مورد نیاز دانست و در این راستا آمادگی همکاری خود را اعلام کرد.

 در پایان این جلسه، اعضاء هیات امناء بنیاد در اشکذر مشخص و مقرر گردید در اولین فرصت ممکن، این شعبه فعالیت خود را در اشکذر آغاز کند.

منبع: روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/G39EP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *