اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

بلاتکلیفی کمپ مشاهیر همزمان با استقبال بی نظیر مسافران نوروزی از شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 51411 | تاریخ انتشار : : 03 فروردین 1395 - 9:45 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر خبر(اشكذر نيوز)، در روز هاي گذشته  بحث در رابطه با كمپ مشاهير اشكذر سوژه اصلي بود كه خبر ساز شد. شهردار اشكذر در مصاحبه با اشكذر خبر گفته بود كه براي واگذاري اين كمپ به اداره ميراث شهرستان نامه زده  و منتظر پاسخ آنها بوده است. در ادامه مير جليلي رئيس اداره […]

به گزارش اشكذر خبر(اشكذر نيوز)، در روز هاي گذشته  بحث در رابطه با كمپ مشاهير اشكذر سوژه اصلي بود كه خبر ساز شد.

شهردار اشكذر در مصاحبه با اشكذر خبر گفته بود كه براي واگذاري اين كمپ به اداره ميراث شهرستان نامه زده  و منتظر پاسخ آنها بوده است.

در ادامه مير جليلي رئيس اداره ميراث فرهنگي شهرستان  در گفتگو با «اشكذر خبر» اين چنين توضيح داد: اداره این کمپ توسط ميراث به بخش خصوصی واگذار شده بود  كه بنا به دلايلي بخش خصوصي رها كرده كه  قطعا با  كوتاهي كه در اين زمينه داشته طبق ضوابط برخورد لازم به عمل خواهد آمد. با این وجود کمپ مزبور یک مکان عمومی در محدوده شهر اشکذر است که در صورت بروز چنین مشکلاتی موضوع باید توسط ستاد تسهیلات سفر شهرستان پیگیری شود.

وی افزود: همچنین نمایندگی موضوع واگذاری کمپ به شهرداری اشکذر را از طریق استان پیگیر شد و رونوشتی به شهرداری ارسال کرد با این وجود شهردار محترم از امضا تفاهم نامه ارسال شده از طریق اداره کل به دلایلی امتناع نمود.

photo_2016-03-21_16-45-21

photo_2016-03-21_16-45-28

پس از صحبت هاي رئيس اداره ميراث شهرستان مبني بر امتناع شهرداري در پذيرش كمپ شهردار اشكذر  در مورد دلايل عدم پذيرش اين كمپ پاسخ داد.

شهردار اشكذر با بيان اينكه در بازديد ستاد تسهيلات نوروزي شهرستان با حضور شخص فرماندار از كمپ مشاهير صورت جلسه شده كه يا به شهرداري تحويل داده شود يا پلمپ شود ،گفت:شهرداري اشكذر با وجود 30 هزار متر پارك نيازي به اين مجتمع رفاهي ندارد ولي صرفا جهت رفاه حال مردم به ويژه مسافران نورزوي كه از شهرستان بازديد مي كنند اين مسئوليت را در خود احساس كرده كه مي تواند با در اختيار گرفتن اين مجتمع به طور كامل به اين نياز مردم در ايام عيد جامعه عمل بپوشاند.

مهدي جعفري پور با بيان اينكه شهرداري به شرطي اين مجتمع را در اختيار مي گيرد كه به طور كامل به شهرداري واگذار شود، افزود: آنچه كه اداره ميراث در مورد اين كمپ از ما مي خواهد واگذاري به شكل تفاهم نامه اي است نه واگذاري كامل و شهرداري با اين نوع واگذاري مخالفت دارد.

وي گفت: اين كه اداره ميراث بخواهد با بند و تبصره در قالب تفاهم نامه و اينكه كسي حق ساخت و سازدر مجتمع ندارد و كليه امكانات اين مجتمع سالم بوده که خلاف واقع است در حالي كه درب هاي آلومينومي كمپ دزديده شده، شيشه هاي سكوريت آلاچيق ها خورد شده و سپتينگ فاضلاب آن سقف ندارد و اگر شهرداري بخواهد اين مجتمع را راه اندازي كند اعتباري بالغ بر 50 ميليون تومان بايد هزينه كند.

IMG00012

IMG00007

آیا بهتر نبود برای حفظ آبروی شهرستان به طور موقت این مشکل حل شود و این بحث ها به ایام بعد از نوروز موکول شود؟
حال باید منتظر بود و دید که، آیا مسولان میراث شهرستان هم چنان با استان مکاتبه خواهند کرد و مقدمات واگذاری کامل به شهرداری را فراهم می کنند؟

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vD5O4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124