اشکذر خبر

بلاتکلیفی ساکنان مسکن مهر در اشکذر/ ادامه نا مهربانی های مسکن مهر با اشکذری ها

شناسه خبر : 49525 | تاریخ انتشار : : 17 بهمن 1394 - 23:08 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، چند سالی است كه از اجرای طرح مسكن مهر در كشور می‌گذرد و متقاضیان آن، كه بیشتر اقشار متوسط با درآمد كم‌ هستند، در انتظار دریافت خانه‌ای با امكاناتی متوسط برای بهره‌مند شدن از زندگی راحت و مناسب هستند ولی این طرح در اشکذر به مشکلات زیادی برخورده است که کار […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، چند سالی است كه از اجرای طرح مسكن مهر در كشور می‌گذرد و متقاضیان آن، كه بیشتر اقشار متوسط با درآمد كم‌ هستند، در انتظار دریافت خانه‌ای با امكاناتی متوسط برای بهره‌مند شدن از زندگی راحت و مناسب هستند ولی این طرح در اشکذر به مشکلات زیادی برخورده است که کار را برای تکمیل این پروژه‌ها متوقف کرده است.

همان‌طور که در بازدیدهای انجام‌شده از این پروژه‌ها دیده‌شده، مشخص است که برای ایجاد امكانات رفاهی نظیر پارك‌ها، فضای سبز، مكان‌های ورزشی و حتی مراكز درمانی و جایگاهی برای استقرار نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت ساكنین این مناطق مکانی اتخاذ نشده است.

IMG00003

مشکلات مسکن مهر اشکذر به همین‌جا خلاصه نمی‌شود، احداث ساختمان‌سازی‌های غیر مهندسی روی زمین‌های دارای شق مشکلی است که مردم را از خانه‌های با طول عمری که حتی به‌اندازه انگشتان یکدست هم نمی‌رسد فراری داده است.

در همین خصوص محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با تسنیم در تاریخ 28مرداد سال جاری گفت: در ساخت این زمین‌ها به‌هیچ‌عنوان تحقیقات زمین‌شناسی صورت نگرفته و شرکت‌های متولی بدون انجام کار مطالعاتی نسبت به ساخت‌وساز این مسکن‌ها اقدام کرده‌اند.

IMG00002

“سید محمد رضا سید حسینی” معاون عمرانی استاندار یزد، در مصاحبه ای در تاریخ 15 اسفند سال 92 با نسیم صادق، از برخورد با مسببین، متخلفین و ناظر پروژه مسکن مهر اشکذر  خبر داده بود که تا به امروز هنوز اقدامی در این راستا صورت نگرفته است.

گفتنی است، طرح مسکن مهر اشکذر با احداث ۱۳۰ واحد مسکونی و در حالی شکل گرفت که به گفته صاحب‌نظران هیچ‌گونه کار کارشناسی صحیح و علمی روی آن صورت نگرفته بود.

حال باید شاهد باشیم و ببینیم که مسئولین چه زمان به فکر مسکن مهری که تبدیل به مشکل اصلی اشکذری‌ها شده است می‌افتند و به درد و دل مردم پاسخ می‌دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/y6MWz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *