اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بعضی از مسئولان اشکذر، وجودشان با عدم وجودشان تفاوتی ندارد/صنایع بزرگ فولادی مستقر در شهرستان به تعهدات اجتماعی شان عمل کنند

شناسه خبر : 81551 | تاریخ انتشار : : 31 اردیبهشت 1398 - 19:44 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، نشست اعضای ستاد نماز جمعه اشکذر در محل دفتر این ستاد با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، شهردار و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد. هادی هادی نسب سرپرست فرمانداری اشکذر در پاسخ به مشکلات ارائه شده در این نشست با اشاره به بحث مسئولیت اجتماعی واحد های صنعتی شهرستان، افزود: باید […]

به گزارش اشکذر خبر، نشست اعضای ستاد نماز جمعه اشکذر در محل دفتر این ستاد با حضور امام جمعه، سرپرست فرمانداری، شهردار و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد.

هادی هادی نسب سرپرست فرمانداری اشکذر در پاسخ به مشکلات ارائه شده در این نشست با اشاره به بحث مسئولیت اجتماعی واحد های صنعتی شهرستان، افزود: باید صنایع شهرستان اشکذر را در بحث اجرای مسئولیت های اجتماعی، برای پویایی بیشتر شهرستان پای کار کشید.

وی با بیان اینکه، وجود نیرو های پای کار یک پتانسل بزرگ برای شهرستان به شمار می آید، اظهار داشت: اگر واگرایی ها را به همگرایی تبدیل کنیم شهرستان اشکذر، جزء بهترین شهرستان های استان یزد می شود.

محمد علی دلشب عضو شورای شهر اشکذر در ابتدای این نشست تغییر حوزه انتخابیه شهرستان اشکذر از شهرستان یزد به میبد را یکی از نگرانی مردم شهرستان دانست و افزود: بدترین گزینه برای ادغام حوزه انتخابیه شهرستان اشکذر، میبد است.

وی ادامه داد: شهرستان میبد هیچگاه همسایه خوبی برای اشکذر نبوده است، به طوری که دیدیم میبدیها در یک مصوبه دو، سوم خاک شهرستان اشکذر(ندوشن) را جز شهرستان خود کرد؛ در حالی که اکثریت مردم آن منطقه نیز خواستار جدایی نبودند و تنها مردم این منطقه می خواستند به بخش تبدیل شوند.

دلشب با اشاره به معضل آلودگی هوای شهرستان اشکذر، افزود: اطراف شهرستان اشکذر را صنایع آلاینده احاطه کرده است با این حال باز در این شهرستان صنایع پرآبخواه و آلاینده ایی مانند یزد یک در حال احداث است.

عضو شورای شهر اسلامی اشکذر خاطر نشان کرد: در شهرستان اشکذر صنایع بزرگ فولادی کشور مستقر هستند ولی متاسفانه این صنایع همانند دیگر صنایع مستقر در سایر شهرستان های استان، هیچگاه مسئولیت اجتماعی خود را از بدو تاسیس تاکنون انجام نداده اند؛ اما نا گفته نماند اخیرا با تغییر مدیریت این مجموعه اقدامات مثبتی در این راستا صورت گرفته است.

در ادامه نشست ناصر بابایی عضو سابق شورای اسلامی شهر اشکذر، با تبریک انتصاب هادی نسب به عنوان فرماندار جدید شهرستان به مشکلات شهرستان اشکذر اشاره کرد و افزود: صنایعی که در شهرستان فعالیت دارند به نسبت دیگر شهرستان ها در بحث اجرای مسئولیت اجتماعی خود، هیچ گونه منفعتی برای اشکذر ندارد و تنها به چند جایزه دادن در مراسم ها کفایت کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه یکی دیگر از مشکلات موجود شهرستان وجود مسئولان غیر بومی است، تصریح کرد: اگر خواستار پیشرفت شهرمان هستیم، باید در شهرستان اشکذر تا امکان دارد از افراد بومی، دلسوز و متخصص در ادارات استفاده کنیم ولی اکنون شاهدیم در بعضی از ادارات شهرستان مسئولینی هستند که وجودشان با عدم وجودشان تفاوتی ندارد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/pun8d

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124