اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

بسکتبالیست های اشکذری در مسابقات سه نفره استان یزد خوش درخشیدند

شناسه خبر : 88878 | تاریخ انتشار : : 19 بهمن 1398 - 12:23 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر؛ بازیکنان هیئت بسکتبال شهرستان اشکذر در مسابقات سه نفره استان یزد خوش درخشیدند. در این مسابقات که در روز جمعه مورخ ۱۸ بهمن به میزبانی شهرستان اشکذر در سالن ۲۲ بهمن برگزار گردید و تعداد ۲۰ تیم در این حضور […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر؛ بازیکنان هیئت بسکتبال شهرستان اشکذر در مسابقات سه نفره استان یزد خوش درخشیدند.

در این مسابقات که در روز جمعه مورخ ۱۸ بهمن به میزبانی شهرستان اشکذر در سالن ۲۲ بهمن برگزار گردید و تعداد ۲۰ تیم در این حضور داشتند؛ تیم نونهالان هیئت بسکتبال اشکذر با شوت سه امتیازی محمد جواد دهقانی و رضا دهقانی تمامی حریفان را مقتدرانه شکست داد و به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت. همچنین تیم های آینده سازان و هیئت بسکتبال اردکان مقام دوم و سوم را کسب نمودند.

در بخش نوجوانان نیز تیم هیئت بسکتبال شهرستان اشکذر با درخشش امیرحسین غلامزاده توانست به مقام سوم دست یابد. در پایان این مسابقات نیز به رسم یادبود به به مقام های برتر جوایزی اهدا شد.

خاطر نشان میگرد؛ محمد جواد دهقانی، رضا دهقانی، علیرضا مقیمی، محمد حسین محسینی، امیرحسین غلامزاده، محمد رضا دهقانی و علی دهقانی در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6INSI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec