اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بسته‌های حمایتی تهیه و در اختیار خانواده‌های هدف قرار داده شد

شناسه خبر : 81399 | تاریخ انتشار : : 21 اردیبهشت 1398 - 18:20 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ علی مشیری‌نیا مسئول فرهنگی حسینیه اشکذریها از تهیه بسته‌های حمایتی خواربار و…. توسط حسینیه اشکذریها خبر داد. وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی هیات‌ها و حسینیه‌ها، اینگونه اقدامات را در راستای انجام بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی این حسینیه خواند و افزود: هر سال و با آغاز ماه مبارک رمضان بسته‌های […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ علی مشیری‌نیا مسئول فرهنگی حسینیه اشکذریها از تهیه بسته‌های حمایتی خواربار و…. توسط حسینیه اشکذریها خبر داد.
وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی هیات‌ها و حسینیه‌ها، اینگونه اقدامات را در راستای انجام بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی این حسینیه خواند و افزود: هر سال و با آغاز ماه مبارک رمضان بسته‌های حمایتی شامل برنج، حبوبات، روغن نباتی و…. تهیه و با محوریت سازمان بهزیستی شهرستان اشکذر بین خانواده‌های هدف توزیع میگردد.
علی مشیری‌نیا اضافه کرد: امسال تعداد ۷۲ بسته حمایتی تهیه شده است که از نظر تعداد با سال گذشته تفاوت چشمگیری نداشته است ولی از نظر کیفی، مقدار ۱۰ کیلوگرم برنج ایرانی به محتوای این بسته‌ها اضافه شده است.
خاطر نشان میگردد؛ حسینیه اشکذریها تنها مکان فرهنگی اشکذریهای مقیم تهران است که با برگزاری مجالس و محافل انس با قرآن کریم و نیز مراسم مذهبی سهم به سزایی در تبلیغ و تبیین مبانی فرهنگی_ اسلامی دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZJdJk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124