به مناسبت ۱۶ آذر؛ روز دانشجو، با حضور فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، از دانشجویان این واحد دانشگاهی تجلیل شد.

به گزارش اشکذر خبر، فرماندار اشکذر با عرض تبریک روز دانشجو و ابراز خوشحالی از حضور در جمع دانشجویان گفت: فضای دانشجویی الان با فضای ۲۵ سال پیش که ما دانشجو بودیم تغییر کرده و شرایط خاصی است، هرچند که جمعیت دانشگاه های ما بعضا از حد نصاب پایین تر است ولی در زمان تحصیل ما شرایط خاصی حاکم بود و دانشگاه ها مخصوصا در مقطع کارشناسی شلوغ بود و شور و نشاط و هیجان خاصی داشت.

به جهت سیاست گذاری هایی که شاید بعضاً اشتباه بود توسعه فضاهای دانشگاه انجام شد و الان شرایط دانشگاه با آن زیرساخت های خوبی که ایجاد شده و با وجودی که جمعیت دانشجویی کم شده به تبع آن خدمات کمتری ارائه می شود و هزینه ها بالا رفته و مخصوصاً دانشگاه آزاد اسلامی که خودش باید هزینه هایش را تأمین کند ولی خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی هم چنان نسبت به سایر دانشگاه ها خیلی بهتر عمل می کند.

روح ا… ردایی از خدمات و زحمات و تلاش های ریاست، کارکنان و استادان واحد اشکذر تشکر کرد و افزود: خوشبختانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر قبلاً اتفاقات خوبی افتاده و الان هم نسبت به بعضی دانشگاه های دیگر شرایط خیلی بهتری دارد. وی در پایان گفت: ما نیاز به توسعه زیرساخت ها داریم که خوشبختانه انجام شده و الان باید به کیفیت بپردازیم و ادامه تحصیل و آینده کشور مد نظر باشد.

فرماندار اشکذر در پاسخ به اعتراض دانشجویان در خصوص سرویس رفت و آمد از مرکز استان به دانشگاه گفت: پیگیری های خوبی انجام شده و تصمیماتی گرفته شده و اخیراً هم در سفر وزیر کشور به استان یزد دستوری گرفته شده که سه دستگاه اتوبوس خط واحد اختصاص یابد و ان شاء ا… سعی می کنیم این پیگیری ها به نتیجه برسد و این مشکل مردم و دانشجویان حل شود.

در پایان این مراسم از آقایان محمدحسین باقیان زارچی؛ دانشجوی رشته کارشناسی پیوسته روان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به خاطر کسب مقام اول در مسابقات بین المللی نیوفول کنتاکت کیک بوکسینگ ارمنستان و علیرضا میرجلیلی؛ دانشجوی کارشناسی حسابداری واحد اشکذر به خاطر کسب مقام سوم در مسابقات سراسری منطقه چهار دانشگاه آزاد اسلامی در رشته ورزشی ووشو تجلیل شد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Tw1E1