با حضور روح الله ردایی فرماندار شهرستان اشکذر جلسه شورای تامین به همراه اعضای شورای تامین این شهرستان و بخشدار خضرآباد برگزار و از روستاهای خسارت دیده از سیل اخیر شهرستان بازدید شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور روح الله ردایی فرماندار شهرستان اشکذر جلسه شورای تامین به همراه اعضای شورای تامین این شهرستان و بخشدار خضرآباد برگزار و از روستاهای خسارت دیده از سیل اخیر شهرستان بازدید شد.

ردائی در این جلسه گفت: به منظور بررسی و در جریان قرار گرفتن اعضای شورای تامین شهرستان این بازدید میدانی بعمل آمد تا از نزدیک عمق خسارات وارده به کشاورزان و روستا نشینان این منطقه از شهرستان اشکذر مورد بررسی قرار گیرد.

فرماندار شهرستان همچنین در ادامه این جلسه افزود: از اولین ساعات جاری حادثه سیل در این بخش دستگاه های امدادرسان از استانداری و بخش خصوصی حضور مستمر داشتند و بیشترین خسارت مربوط به زیر ساخت های آب، برق، گاز و راه ارتباطی وارد آمده و از امروز بنیاد مسکن در حال ارزیابی خسارات می باشد.

در پایان این جلسه فرماندار اشکذر گفت: با توجه به مساعدت جهاد کشاورزی، استانداری یزد و خیرین شهرستان خسارات وارده به بخش های مختلف کشاورزی و قنوات جبران خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rGbAa