اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار شهرستان اشکذر:

برگزاری یادواره‌های شهدا صرفاً انتقال محفوظات نباشد

شناسه خبر : 94679 | تاریخ انتشار : : 23 مهر 1399 - 23:36 | ارسال توسط :

؛ هادی هادی‌نسب فرماندار و رئیس ستاد اجرایی یادواره شهدای شهرستان اشکذر گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا صرفا انتقال محفوظات نباشد و باید به گونه‌ای باشد که بعد از برگزاری آن با تغییر بینش، افراد را به بستن عهد و پیمان با شهدا و آرمان‌های آن‌ها مصمم کند.

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر و جمعی از مسئولان این شهرستان نشست هماهنگی ستاد یادواره شهدای شهرستان اشکذر در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

هادی‌نسب در این نشست با تاکید بر ضرورت پاسداری از حرمت خون شهیدان و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان، گفت: مسئولان کمیته‌های ستاد برگزاری باید تمام توان خود را در طبق اخلاص بگذارند و برای رضای خدا، پویا و فعال به انجام وظایف ذاتی خود بپردازند.

فرماندار اشکذر با اشاره به دستورالعمل‌ها و وظایف کمیته‌های برگزاری یادواره شهدا، خاطرنشان کرد: مسئولیت برگزاری یادواره سرداران و ۳۰۵ شهید شهرستان اشکذر برعهده یک ارگان یا نهاد خاص نیست و همه‌ ادارات با همکاری و بواسطه ادای دین به این عزیزان موظفند تمام تلاش خود را در جهت برگزاری هر چه بهتر این مراسم بکار گیرند.

رئیس ستاد اجرایی یادواره شهدای شهرستان اشکذر افزود: برگزاری یادواره‌های شهدا نباید صرفا انتقال محفوظات باشد و باید به گونه‌ای باشد که بعد از برگزاری آن با تغییر بینش، افراد را به بستن عهد و پیمان با شهدا و آرمان‌های آن‌ها مصمم کند.

گفتنی است در این نشست که احکام مسئولان کمیته‌های ستاد اجرایی یادواره شهدای شهرستان نیز به آنها ابلاغ شد؛ پیرامون زمان و مکان برگزاری یادواره، وظایف کمیته‌های ستاد اجرایی و اقدامات صورت گرفته بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BnaV0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec