اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری گفتمان دینی با موضوع حجاب وعفاف در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 27745 | تاریخ انتشار : : 21 بهمن 1392 - 16:34 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی اشکذر ،حجت الاسلام رمضان حاتمی  یکی از اساتید گفتمان های دینی ،  ضمن تبریک ایام الله دهه فجربه تبین پایه های حجاب پرداخت. وی افزود :حجاب، عاملی برای ازدواج های مشروع و توضیح داد با رعایت حجاب ، ازدواج صورت مشروع به خود    […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی اشکذر ،حجت الاسلام رمضان حاتمی  یکی از اساتید گفتمان های دینی ،  ضمن تبریک ایام الله دهه فجربه تبین پایه های حجاب پرداخت.

وی افزود :حجاب، عاملی برای ازدواج های مشروع و توضیح داد با رعایت حجاب ، ازدواج صورت مشروع به خود     می گیرد. این گونه ازدواج ها پیوند زن و شوهر را محکم می سازد و موجب اتصال بیشتر زوجین به یکدیگر می شود که در نتیجه، کانون خانواده گرم تر می شود، در حالی که بدحجابی و بی حجابی و آزادی بدون قید و بند، به فرو پاشی کانون خانواده می انجامد؛ زیرا در این حالت اساس خانواده بر روی غریزه جنسی پایه گذاری می شود و پس از مدتی که این غریزه فروکش می کند، مسائلی دیگر از جمله عدم توافق اخلاقی، مشکلات خانوادگی و… بروز می کند و در نتیجه به طلاق و آوارگی فرزندان منجر می شود و اساسا این نوع زندگی ها و روابط زناشویی دوامی نخواهد داشت.

حجاب، سدی در برابر امیال هوس بازان است و در نتیجه مشوق جوانان به ازدواج، در حالی که بی حجابی و بی عفتی، سبب گریز جوانان از ازدواج می شود که به شیوه های مختلف از زیر بار آن شانه خالی می کنند؛ زیرا مانعی برای رسیدن به خواسته های غیراخلاقی خود نمی بینند.

آمارهای قطعی و مستندی موجوداست که با افزایش برهنگی در جهان، طلاق و از هم گسیختگی زندگی زناشویی به طور مداوم بالا رفته است، چرا که «هر آنچه دیده بیند دل کند یاد» و هر چه «دل»؛ یعنی هوس های سرکش بخواهد، به هر قیمتی که باشد به دنبال آن می رود و به این ترتیب، هر روز دل به دلبری می بندد و با دیگری وداع می گوید.

حاتمی گفت :حجاب و عفت زنان، عامل استواری خانواده و اجتماع و مایه آرامش خانوادهاست.

پاسخگویی به سوالات دانش آموزان پایان بخش این گفتمان دینی بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8QtDi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124