• کد خبر: 18637
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 15 فروردین 1392 - 18:05
  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد خبر داد
  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد از ایجاد کارگروه‌های تخصصی سال حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی برای تحقق دغدغه‌های مقام معظم رهبری در سال جاری خبر داد و گفت: این کارگروه‌ها با حضور نخبگان سیاسی و اقتصادی استان دنبال می‌شود

  به گزارش نسیم صادق به نقل از خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد، سید حسن حسینی اظهار داشت: در راستای تحقق این برنامه، فعالیت‌های متنوع سیاسی و اقتصادی با حضور چهره‌های شاخص و اساتید دانشگاه در یزد، در دست پیگیری است.

  وی ادامه داد: مردم همیشه در صحنه یزد، در ادوار مختلف تاریخ، حضور حماسی خود را به نمایش گذاشته‌اند و نقش مهمی در رویدادهای سیاسی کشور ایفا کرده‌اند.

  حسینی افزود: با توجه به این جایگاه تاثیرگذار مردم ولایی یزد، برنامه‌های متنوعی برای افزایش سطح آگاهی مردم و به دنبال آن افزایش مشارکت آنها در انتخابات پیش رو به عنوان حماسه سیاسی سال جاری دنبال می‌شود.

  وی از به کارگیری تمامی امکانات سازمان و فرهنگسراهای مربوطه برای تحقق این مهم خبر داد.

  مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد همچنین با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی شهر یزد، افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در نظر دارد با همکاری ارگان‌های مختلف به معرفی این ظرفیت‌ها بپردازد تا اقتصاد شهر شکوفا شود.

  وی از جمله این ظرفیت‌ها به ظرفیت صنعتی و گردشگری شهر یزد اشاره کرد و بیان داشت: بافت تاریخی شهر یزد جاذبه‌هایی دارد که در کشور و دنیا شهره خواهد شد.

  حسینی از راهکارهای شکوفایی اقتصاد شهر یزد در سال حماسه اقتصادی، به توسعه گردشگری اشاره کرد که باید مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tMAyw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *