رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر گفت: همزمان با دهه فجر، ویژه برنامه‌هایی در کتابخانه‌های عمومی با بهره‌گیری از ظرفیت برنامه‌های فرهنگی اجرا می‌شود.

به گزارش اشکذر خبر، حفیظی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر گفت: همزمان با دهه فجر،  ویژه برنامه‌هایی در کتابخانه‌های عمومی با بهره گیری از ظرفیت برنامه‌های فرهنگی اجرا می‌شود.

او اظهار داشت: کتاب جلوه‌های معلمی امام خمینی (ره) نوشته ستوده و برادری نیز معرفی می‌شود همچنین وضعیت کتابخانه‌ها از جمله توسعه کتابخانه امام صادق (ع) نیز برای اجرا در دهه فجر بررسی شده است.

رئیس کتابخانه‌های شهرستان اشکذر گفت: سایر برنامه‌ها نیز از جمله عضویت رایگان در دهه فجر، برگزاری نشست کتابخوان و برگزاری ایستگاه نقاشی متری برای دهه فجر بررسی شده است.

حفیظی بیان کرد: موضوعات دیگری نیز مانند پرداخت نیم درصد شهرداری ها، پرداختن به مساله جهاد تبیین و برنامه‌های نو آورانه و مخاطب محور به تناسب ظرفیت کتابخانه‌ها از مهمترین برنامه‌ها است که برای دهه فجر پیگیری شده است.

او گفت: کتاب “در جستجوی حسن ” و “حسرت و فرصت” به ترتیب به نویسندگی جعفری نسب و رضوانی نیز کتاب‌های مفیدی است که کتابخوان‌ها باید مطالعه کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ynP4x
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان