رئیس اداره کار، رفاه و امور اجتماعی شهرستان اشکذر: تعاونگران می توانند حداکثر تا سی ام تیرماه به سامانه هوشمند بخش تعاون به نشانی Https://taavoni.mcls.gov.ir مراجعه و نسبت به بروزرسانی اطلاعات خود و ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حسام پیتام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر گفت: هیجدهمین جشنواره تعاونی های برتر با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی و معرفی توانمندی های این حوزه به جامعه و ارج نهادن به زحمات تلاشگران در بخش های مختلف خدماتی، توزیعی،تولیدی، آموزشی و ارائه الگوهای تعاونی های موفق، هرسال به صورت شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود.

پیتام افزود: تعاونگران شهرستان اشکذر می توانند حداکثر تا سی ام تیرماه همزمان با سراسر کشور به سامانه هوشمند بخش تعاون به نشانی Https://taavoni.mcls.gov.ir  مراجعه و نسبت به بروزرسانی اطلاعات خود و ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.

لازم به ذکر است؛ بررسی مدارک و مستندات و داوری ها در زمان اعلام شده انجام خواهد شد و در نهایت منتخبان برتر استانی و ملی به هیجدهمین جشنواره تعاونی های برتر معرفی می شوند و از برگزیدگان، هم در سطح استانی و هم در سطح ملی تجلیل به عمل می آید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ftJ2l