همزمان با سالروز شهادت شهید مطهری و روز معلم همایش مشترک فرهنگیان شاغل و بازنشسه بخش خضرآباد در روستای ییلاقی بوز برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ هم زمان با سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم همایش مشترک فرهنگیان شاغل و بازنشسه بخش خضرآباد با حضور حجه الاسلام غالبی امام جمعه این بخش از شهرستان اشکذر، روح الله ردائی فرماندار این شهرستان و دیگر مسئولین شهرستانی و محلی در روستای ییلاقی بوز برگزار شد.

غالبی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فرهنگی به خصوص شهید استاد مرتضی مطهری گفت: شما فرهنگیان مسئولیت خطیری بر عهده دارید و در میان مشاغل مختلف شغل معلمی از قداست خاصی برخوردار است و به فرموده امام (ره) نقش معلم در جامعه، نقش انبیاست؛ انبیا هم معلم بشر هستند. نقش بسیار حساس و مهمی است؛ و مسئولیت بسیار زیاد دارد.

در این نشست تعدادی از فرهنگیان شاغل و بازنشسه به نمایندگی از همکاران فرهنگی به بیان مشکلات نارسایی‌ها و کمبودهای مدارس ازجمله نبود سرویس ایاب و ذهاب مناسب و تجمیع مدارس پرداختند و از فرماندار شهرستان اشکذر و مدیر اداره آموزش و پرورش این شهرستان خواستار رفع آنها شدند و فرماندار شهرستان اشکذر قول مساعد داد.

در پایان تعدادی از فرهنگیان شاغل و بازنشسه با اهدای لوح سپاس که مزین به امضای سرتیپ دوم پاسدار حسین زارع کمالی فرمانده تیپ الغدیر استان یزد بود تجلیل شدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/BQoqa