اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری همایش مدافعان حرم در حسینیه شهدا اشکذر

شناسه خبر : 60375 | تاریخ انتشار : : 17 بهمن 1395 - 12:53 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، معاون مجمع جهانی اهل بیت(ع)در این مراسم  ایام الله دهه فجر  را یادآور خاطراتی دانست که ملت ایران با مشت های گره کرده خود و جوانانی که جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند در مقابل رژیم سرتا پا مزدور آمریکا ایستادگی و باعث شد تا انقلاب اسلامی ایران در […]

به گزارش اشکذر خبر، معاون مجمع جهانی اهل بیت(ع)در این مراسم  ایام الله دهه فجر  را یادآور خاطراتی دانست که ملت ایران با مشت های گره کرده خود و جوانانی که جان خود را در طبق اخلاص قرار دادند در مقابل رژیم سرتا پا مزدور آمریکا ایستادگی و باعث شد تا انقلاب اسلامی ایران در بهمن 57 به ثمر نشیند.
حجت الاسلام ایمانی مقدم گفت: رژیم های مختلفی در دوران 38 ساله انقلاب نظیر آل سعود و رژیم اشغالگر قدس تلاش کردند تا با صرف هزینه های میلیاردی نهضت انقلاب را که خون های زیادی برای آن ریخته شده بود سرنگون و از صدور انقلاب ایران اسلامی به سایر کشورهای اسلامی منطقه جلوگیری کنند که در سایه منویات و هدایت های مقام معظم رهبری در این مسیر ناکام ماندند.
وی سربازان امام خمینی در سال 57 را مدافعین حرمی دانست که در حال حاضر از کشورهای اسلامی منطقه نظیر،افغانستان،پاکستان و ایران دوشا دوش هم و با شعار «کلنا عباسک یا زینب» در سوریه و عراق  با تکفیری های داعش در حال مبارزه هستند.
معاون مجمع جهانی اهل بیت ضمن اشاره به اینکه عربستان سعودی مزدور درجه یک آمریکا و اسرائیل در منطقه خاورمیانه است خاطر نشان کرد: سوریه،عراق و حزب الله همه بهانه ای بیش نیست و هدف اصلی آنها که مدت ها پیش برای آن برنامه ریزی کرده بودند براندازی اصل نظام جمهوری اسلامی ایران است.
حجت الاسلام ایمانی مقدم اظهار داشت: اگر مسئولی در هریک از منصب های کشور بد عمل کرد و خانواده شهدا و مردم را به این انقلاب بدبین کرد باید بداند که در روز قیامت مسئول خواهد بود.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/L5Xv0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124