نشست ۲۸۷ شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با محوریت برنامه های اجرائی نوبت دوم کنکور سراسری سال جاری در محل سالن کنفرانس شهید مختاری این مدیریت برگزارشد.

به گزارش اشکذر حبر؛ در آستانه عید سعید غدیرخم نشست هماهنگی بین بخشی و برنامه ریزی بزرگترین ماراتون علمی کشور در محل سالن کنفرانس آموزش و پرورش اشکذر برگزار شد.

بر این اساس؛ به منظور هماهنگی بین بخشی و برنامه ریزی برگزاری نوبت دوم کنکور سراسری سال جاری ،نشست ۲۸۷ شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذربه ریاست روح الله ردائی فرماندار اشکذر و با حضور اعضای شورا و ارگان های مربوطه در محل سالن کنفرانس شهید مختاری این مدیریت برگزار شد.

ارائه گزارش برنامه ها ،چالش ها،نقاط قوت و اقدامات انجام شده در این راستا توسط محمد علی الیاسی مدیر آموزش و پرورش، بحث و تبادل نظر پیرامون چگونگی حضور موثر ارگان های ذی ربط و پیش بینی حداکثری تمهیدات لازم در برگزاری ایمن و با آرامش این آزمون از جمله برنامه های این جلسه بود.

لازم به ذکر است؛ آزمون سراسری سال۱۴۰۲ شهرستان اشکذر با حضور ۵۴۷ نفر شرکت کننده در رشته های علوم ریاضی و فنی،علوم انسانی،هنر،علوم تجربی و زبان خارجی به ترتیب زمان و روز مشخص شده در صبح و عصر روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در محل آموزش و پرورش اشکذر برگزار می گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WQjo8